Aqua na jesienne wieczory

Aqua na jesienne wieczory

Chłodne, jesienne wieczory są doskonałą okazją, aby skorzystać z zaawansowanych funkcji  nowych klimatyzatorów Aqua firmy Haier. Klimatyzator ten to nie tylko chłodzenie w okresie letnim, ale także grzanie w okresach przejściowych. Doskonale sprawdza się w temperaturach od 15°C do -10°C (od 2,6 kW do 3,6 kW) oraz kiedy zachodzi potrzeba dogrzania pomieszczenia. Zastosowanie klimatyzatora w tej sytuacji jest szczególnie polecane ze względu na szybkość ogrzania wnętrza oraz niskie koszty (koszt uruchomienia całej instalacji grzewczej byłby dużo wyższy). 

 

 Fot.1 Klimatyzator Aqua   Fot. 2 Klimatyzator Aqua

 

Ogrzewanie pomieszczenia klimatyzatorem Aqua zapewnia komfort użytkowania oraz gwarantuje odpowiednie nawilżenie. Nowy klimatyzator nie wysusza powietrza, gdyż wyposażony jest w generator Nano-Aqua. Generator ten jonizuje cząsteczki wody w nanometryczne jony. Tylko takie jony (bardzo drobne) mogą być łatwo absorbowane przez suchą warstwę skóry, dzięki czemu można ją nawilżyć. 

Wyposażenie urządzenia w podwójny wlot powietrza umożliwia wybranie kierunku przepływu powietrza z klimatyzatora. Podczas uruchomienia funkcji grzania, powietrze kieruje się w dół zapewniając szybsze nagrzanie całego pomieszczenia. Dzięki temu Aqua odnosi znaczną przewagą nad innymi urządzeniami.
Aqua firmy Haier pozwala także na ustawienie temperatury i hałasu do poziomów zapewniających spokojny sen. Funkcja Komfortowy Sen gwarantuje obniżenie hałasu aż do 8dB. Dzięki temu można ogrzewać pomieszczenie nawet w nocy (bez obaw o zakłócenie ciszy). Dodatkowe wyposażenie w filtr przeciwpleśniowy eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz wyłapuje już najmniejsze cząstki szkodliwych grzybów i pleśni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klimatyzator Aqua staje się zatem rozwiązaniem bardzo korzystnym w okresie jesiennym i wiosennym. Posiada tryb grzania pomieszczenia, a dzięki technologii inverterowej szybko osiąga i utrzymuje żądaną temperaturę. To sprawia, że w pomieszczeniu będzie cały czas ciepło- klimatyzator nie dopuszcza do spadku temperatury.
Nowoczesna, cienka konstrukcja oraz stylowy design sprawiają, że klimatyzator idealnie wkomponowuje się w aranżację pomieszczenia.
Szczegółowe informacje dostępne są u dystrybutorów marki Haier