Relacja z konferencji dla dystrybutorów Haier

Relacja z konferencji dla dystrybutorów Haier

 
W dniach 27-28 marca  odbyła się konferencja marki Haier. Spotkanie skierowane do dystrybutorów odbyło się w Hotelu Ossa Congress&SPA niedaleko Rawy Mazowieckiej. 

   

 


W spotkaniu udział wzięli dystrybutorzy marki
Haier, zarząd firmy oraz przedstawiciele Grupy Haier w Europie. Wśród zaproszonych gości byli Patrick Bailly, Generalny Dyrektor Haier na Europę Środkową i Wschodnią oraz Tibor Garda- Product Manager systemów klimatyzacji  Haier.

Na konferencji podsumowano rok 2014 w zakresie sprzedaży i działań marketingowych, przedstawiono nowości produktowe, które pojawią się w tym roku, a także zaprezentowano możliwości i ofertę Grupy Iglotech. 

  

 

 

Patrick Bailly przedstawił strategię Grupy Haier w Europie Środkowej, zapowiadając tym samym dynamiczny rozwój marki, poprzez stałe ulepszanie urządzeń i zwiększenie działań promocyjnych.

 

Po spotkaniu odbył się uroczysty bankiet, podczas którego wręczono nagrody dla najlepszych dystrybutorów. Nagrody zostały przyznane w kategorii: Dystrybutor Roku, Expert MRV/VRF, Specjalista CAC i Specjalista RAC. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

 

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w konferencji i życzymy dalszej owocnej sprzedaży urządzeń Haier.