Wyjazd na Teneryfę dla Najlepszych Dystrybutorów

Wyjazd na Teneryfę dla Najlepszych Dystrybutorów.

W celu wyróżnienia wkładu za wybitne wyniki sprzedaży i dystrybucji systemów klimatyzacji Haier, wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę i zaufanie, przedstawiciele dystrybutorów systemów klimatyzacyjnych Haier w Polsce, zostali zaproszeni do podróży na Teneryfę organizowaną przez firmę Refsystem, wchodzącą w skład Grupy Iglotech oraz przedstawicieli koncernu Haier.


   W ramach wycieczki, która odbyła się w terminie 22-26 listopada 2015 roku na wyspie Teneryfa, zaproszeni Goście korzystając z oferty oferowanej przez region Adeje, brali udział w Jeep Safari Teide - Masca. Trasa obejmowała zwiedzanie jednej z największych atrakcji turystycznych Teneryfy i całego archipelagu Wysp Kanaryjskich m.in.: Arona, Vilaflor, Parque Nacional del Teide, Masca. Prócz wielu atrakcji oferowanych przez luksusowy i ekskluzywny charakter wybrzeża Costa Adeje na południu wyspy, Goście wybrali się m.in. na wycieczkę w wąwozie Masca, oraz na ciemną, wulkaniczną plażę i rejs do Puerto Santiago, z przepłynięciem obok sławnych klifów Los Gigantes.

   W ten sposób Grupa Haier oraz firma Refsystem pragnęła uhonorować wkład wyróżniających się firm jednocześnie wyrażając swoją otwartość na współprace i gotowość na silniejszą sprzedaż produktów Haier w przyszłości.