Nowe klimatyzatory w ofercie Haier

Nowe klimatyzatory w ofercie Haier

W tym roku gama produktów Haier powiększyła się o nowe urządzenia.

Są to klimatyzatory ścienneTundra Green pracujące na czynniku R32. Jest to już kolejne urządzenie w ofercie, które spełnia wymagania przepisów F-Gaz oraz nowe wymagania dla efektywności energetycznej w UE.

Klimatyzator ten charakteryzuje bardzo cicha praca (20 dB(A)) oraz zastosowanie sprężarki  i silnika DC o wysokiej niezawodności i wydajności.

Tundra Green posiada funkcję Inteligentnego Powietrza, pozwalająca na wybranie kierunku wylotu powietrza z klimatyzatora. Dzięki temu eliminuje się napływ strumienia powietrza bezpośrednio na osobę, co znacznie podnosi komfort użytkowania.  

Dodatkowo klimatyzator posiada filtr przeciwpleśniowy, który wychwytuje najmniejsze cząsteczki szkodliwych grzybów i pleśni jednocześnie eliminując nieprzyjemne zapachy.  Znacznym ułatwieniem w obsłudze klimatyzatora jest możliwość sterowania wi-fi (opcja). Dzięki temu można z dowolnego miejsca  zarządzać temperaturą w danym pomieszczeniu.

Wysoka klasa efektywności energetycznej A+++/A+ oraz dobre parametry pracy (grzanie przy -15°C, chłodzenie przy -10°C) sprawiają, że jest to urządzenie idealne do domów, biur, sal konferencyjnych, restauracji czy innych obiektów użyteczności publicznej.

Generalnym Dystrybutorem Haier AC w Polsce jest Refsystem sp. z o.o.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi dystrybutorami. Lista aktualnych dystrybutorów dostępna jest na stronie www.haier-ac.pl.