HAIER NA CZELE RAPORTÓW EUROMONITORA!

Haier na czele raportów! Euromonitor to międzynarodowa niezależna organizacja, która od blisko 50 lat prowadzi cenione badania na rynku. Istotą jej działalności jest przygotowywanie raportów dotyczących tysięcy produktów i usług na świecie. Euromonitor International jest rzetelnym źródłem informacji i zaspokaja potrzeby różnych grup. Raporty są dla wielu przedsiębiorstw wiarygodnym świadectwem osiągania wysokich wyników. 

Haier ponownie został oficjalnym światowym liderem pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie. Udział w rynku marki wynosi aż 29,4% ,to już 4 lata od kiedy Haier jest numerem jeden w raportach Euromonitora. Haier posiada własną aplikację do sterowania urządzeniami z poziomu Smartfona, która na bieżąco jest aktualizowana i rozbudowywana. To sprawia, że kontrola nad klimatyzatorami jest przyjazna i może odbywać się z każdego miejsca.


I miejsce w kategorii Self Clean

Nr 1 Sel CleanMinęły 2 lata od kiedy klimatyzatory Haier wykorzystują technologię Self Clean. Haier odpowiedzialny jest za wyznaczenie trendów w tej dziedzinie i poszerzaniu innowacyjności tej funkcji. Po raz drugi marka znalazła się na szczycie raportów londyńskiego monitora. Self Clean to technologia samooczyszczania urządzeń, pozwalająca na zachowanie klimatyzatorów w czystości, niższe koszty eksploatacyjne i wyższą efektywność. Seria klimatyzatorów z funkcją Self Clean oznaczona jest „Plusem” w nazwie.


 

Lider producentów w Chinach

Nr 1 Lider Producentów W ChinachHaier, trzeci rok z rzędu, został uznany numerem 1 w raportach Euromonitora wśród chińskich producentów klimatyzacji. Wpływ na wyniki raportu ma rosnąca popularność marki. Haier dokłada wszelkich starań by utrzymywać jak najwyższe standardy jakości swoich produktów i obsługi klientów. Przewagą Haier jest rozbudowana sieć dystrybucji, a także posiadanie Centrum Badawczo-Rozwojowego klimatyzacji, które jest jednym z największych na świecie.

Haier posiada rozwiązania z zakresu klimatyzacji Split, Multi Split, pomp ciepła i systemów MRV. Generalnym Dystrybutorem klimatyzatorów Haier w Polsce jest firma Refsystem.

Źródło: Euromonitor International Limited