EASY MRV Connection Kit

EASY MRV Connection Kit

System oferuje szeroki zakres rozdzielaczy wyposażonych w zawory rozprężne i elektronikę sterującą do połączenia jednostek wewnętrznych super-match czyli jednostek wewnętrznych dostępnych w systemie MULTI SPLIT. EASY MRV integruje systemu Super Match i MRV, zapewniając także szeroki wybór jednostek wewnętrznych i zewnętrznych.

FUNKCJE

Wysoka wydajność

Wydajność jednostki wewnętrznej może sięgać do 60K. To największa jednostka wewnętrzna w przemyśle dla tak zintegrowanego systemu. Zastosowanie zaworu rozprężnego japońskiej firmy FUJIKOKI w modułach zapewnia wysokie osiągi.

Niezawodność

Nowe rozwiązania jednostek zewnętrznych MRV i wewnętrznych super match zapewniają większą kompatybilność i redukcję stanów magazynowych. Niektóre jednostki ścienne super match mogą być bezpośrednio łączone z jednostką zewnętrzną MRV.

Cicha praca

Zawór EEV na zewnątrz zapewnia bardzo cichą pracę.

Łatwy montaż

Zintegrowany zawór rozprężny, moduł sterowania, króćce oraz możliwość podwieszenia modułu bądź przytwierdzenia go np. do ściany.  ułatwiają instalację.

Najbardziej kompaktowa i lekka konstrukcja w branży. Istnieje możliwość montażu w wąskiej przestrzeni. W porównaniu z konwencjonalnym systemem chłodzenia powietrzem wylotowym wysokość górna obniżona jest o 45%, a obszar montażu jest mniejszy o 43%.

do pobrania

karta katalogowa

do pobrania

do pobrania