EASY MRV Connection Kit

EASY MRV Connection Kit

System oferuje szeroki zakres rozdzielaczy wyposażonych w zawory rozprężne i elektronikę sterującą do połączenia jednostek wewnętrznych super-match. EASY MRV integruje systemu Super Match i MRV, zapewniając także szeroki wybór jednostek wewnętrznych i zewnętrznych.

FUNKCJE

Wysoka wydajność

Wydajność jednostki wewnętrznej może sięgać do 60K. To największa jednostka wewnętrzna w przemyśle dla tak zintegrowanego systemu. Zastosowanie zaworu rozprężnego japońskiej firmy FUJIKOKI w modułach zapewnia wysokie osiągi.

Niezawodność

Nowe rozwiązania jednostek zewnętrznych MRV i wewnętrznych super match zapewniają większą kompatybilność i redukcję stanów magazynowych. Niektóre jednostki ścienne super match mogą być bezpośrednio łączone z jednostką zewnętrzną MRV.

Cicha praca

Zawór EEV na zewnątrz zapewnia bardzo cichą pracę.

Łatwy montaż

Najbardziej kompaktowa i lekka konstrukcja w branży. Istnieje możliwość montażu w wąskiej przestrzeni. W porównaniu z konwencjonalnym systemem chłodzenia powietrzem wylotowym wysokość górna obniżona jest o 45%, a obszar montażu jest mniejszy o 43%.

Zintegrowany zawór rozprężny, moduł sterowania, króćce oraz możliwość podwieszenia modułu bądź przytwierdzenia go np. do ściany.  ułatwiają instalację.

do pobrania

karta katalogowa

do pobrania

do pobrania