HAIER – WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆ! ZAPRASZAMY NA BIEG

Pierwszy raz organizujemy bieg marki Haier! Będzie dużo atrakcji, sportowej rywalizacji i wspaniała piknikowa atmosfera. Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny. Nie może Was zabraknąć!

Haier – wyBIEGamy w przyszłość – co musisz wiedzieć?

Bieg odbędzie się już 22 kwietnia 2023 r. w Łodzi! Wszystkie środki zebrane z opłat biegowych zostaną przekazane do Szkoły Podstawowej nr 142 w Łodzi i przeznaczone na organizację Leśnej Szkoły. Jest to nowoczesna inicjatywa, mająca pomóc we właściwym ukierunkowaniu rozwoju dzieci w myśl ekologii i bliskości z naturą.

2023_haier_bieg_stopka

Biegać będziemy na dystansach:

  • 400 m – rocznik 2016 i mł
  • 600 m – rocznik 2013 – 2015
  • 1500 m – rocznik 2009 – 2012  (1 pętla)
  • 4500 m – bieg OPEN  (3 pętle)

Dla wszystkich uczestników biegu Haier przewidzieliśmy pakiety startowe z koszulką oraz pamiątkowe medale. Na zwycięzców w każdej kategorii czekać będą atrakcyjne nagrody!

2023_haier_bieg_koszulka

ZAPISY NA BIEG – TUTAJ

2023_haier_bieg_medal

Konkurs na nazwę biegu – wyniki

Ponieważ jest to pierwszy bieg Haier, postanowiliśmy, że jego nazwę najlepiej, jeśli wymyślą dzieci i młodzież z łódzkiej Szkoły Podstawowej nr 142, dla których zbieramy pieniądze podczas wydarzenia. Zorganizowaliśmy więc dla nich taki konkurs. Hasło biegu, miało zawierać nazwę Haier oraz nawiązywać do naszego firmowego sloganu – „Technologia przyszłości dostępna już dziś.

Napłynęło do nas naprawdę wiele kreatywnych i pomysłowych propozycji. Wybór był bardzo ciężki, ale niestety zwycięzca mógł być tylko jeden.

Wygrała propozycja „Haier – wyBIEGamy w przyszłość!”. Wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, a autorowi zwycięskiej nazwy gratulujemy!

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, wygrany otrzyma nowoczesny rower, a wszyscy, którzy przesłali do nas swoją propozycję, otrzymają upominki z podziękowaniami. Wręczenie nagród odbędzie się podczas imprezy 22 kwietnia 2023 r.

Czym zajmuje się Haier?

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą systemów klimatyzacji i pomp ciepła. Dbamy o ekologię oraz wygodę użytkowników decydujących się na kupno naszych urządzeń. Ponadto słyniemy z wprowadzania na rynek pionierskich rozwiązań technologicznych.

Dlaczego warto dbać o ekologię? Zanieczyszczenia tworzone przez działalność człowieka prowadzą do zmian klimatu, co ma negatywne skutki dla ludzi, zwierząt i roślin. Jeżeli nie zatroszczymy się o Ziemię, to z czasem utracimy różnorodność biologiczną – wyginie wiele gatunków zwierząt i roślin. Zanieczyszczenia wpływają także negatywnie na nasze zdrowie, prowadzą do różnych chorób. Ponadto, jeśli my zniszczymy i pozbawimy surowców naturalnych Ziemię, przyszłe pokolenia będą musiały żyć w dużo mniej komfortowych warunkach i rozwiązywać problemy, które im zostawiliśmy.

Co to jest pompa ciepła?

Pompa ciepła to urządzenie do ogrzewania domu oraz podgrzewanie wody użytkowej. Pompa ciepła pobiera energię z powietrza, ziemi lub wody, dzięki czemu nie zanieczyszcza ani nie niszczy naszej planety. Pompa ciepła korzystając z Odnawialnych Źródeł Energii, jest urządzeniem przyjaznym środowisku naturalnemu.

Pompa ciepła to także wygoda. Można nią nie tylko ogrzać dom, lecz także schłodzić, gdy jest gorąco, a jej obsługa jest bardzo prosta. Do tego jest to urządzenie tanie w codziennym użytkowaniu, pozwala zaoszczędzić surowce i prąd, co przekłada się na niższe rachunki.

Co to jest klimatyzacja?

Klimatyzacja to urządzenie, którym można regulować temperaturę i przepływ powietrza w domu. Klimatyzator skutecznie ochłodzi pomieszczenie, a gdy jest taka potrzeba, to je również ogrzeje. Dzięki filtrom zamontowanym w tych urządzeniach powietrze jest czystsze, a co za tym idzie zdrowsze dla ludzi i zwierząt domowych.

Klimatyzację stosuje się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także w sklepach, restauracjach czy hotelach. Jest łatwa w obsłudze i polepsza komfort życia. Mało osób wie, że przydaje się nie tylko w upały, aby nieco się ochłodzić, ale także może być używana zimą, by zwiększyć temperaturę w pomieszczeniu i by było nam ciepło. Klimatyzatory to pompy ciepła typu powietrze-powietrze.