HAIER – WYJAZD NA SRI LANKĘ

W marcu zorganizowaliśmy wyjazd z Partnerami Biznesowymi na Sri Lankę. Program wycieczki zakładał zarówno zwiedzanie największych atrakcji kraju, jak i najpiękniejszych zakątków wyspy Cejlon. Piaszczyste plaże, malownicze plantacje herbaty, czy górskie pejzaże pozwoliły uczestnikom wyprawy zrelaksować się w zachwycających okolicznościach przyrody oraz odpocząć od bieżących tematów. Była to także okazja do zacieśnienia relacji biznesowych i przeżycia fantastycznych przygód!

2022_haier_sri_lanka

Sri Lanka to azjatycki kraj położony na malowniczej wyspie Cejlon. Uczestnicy wyprawy mieli okazję zwiedzić tętniącą życiem stolicę Colombo, czy też klimatyczne Galle. Dodatkowo mieli okazję zmierzyć się z nurtem rzeki, jak i swoimi słabościami, podczas canyoningu na rzece Kitulgala. Równie emocjonująca okazała się wymagająca przeprawa quadami. By odpocząć od przygód, naszych gości zaprosiliśmy na degustację herbaty na jednej z największych plantacji na świecie oraz na wypoczynek na piaszczystych plażach. Wyprawa owocowała w liczne degustacje miejscowych specjałów, jak i poznanie tamtejszej kultury i tradycji.

– Wyjazdy takie jak ten na Sri Lankę są wyrazem docenienia Klientów całej grupy Iglotech za dotychczasową współpracę. Pozwalają budować trwałe relacje biznesowe, poznawać oczekiwania naszych Klientów i wspierać ich biznesy. Dzięki temu na co dzień jesteśmy bliżej z naszymi Partnerami biznesowymi. Zyskujemy możliwość osobistego podziękowania za lata owocnej współpracy – podkreśla Leszek Bystrzycki, Prezes Refsystemu, spółki wchodzącej w skład Grupy Iglotech.

2022_haier_sri_lanka_baner_quad

Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam stabilnie realizować cele handlowe, wprowadzać na rynek nowoczesne urządzenia, oraz te najbardziej zaawansowane technologicznie, zapewniając systemy klimatyzacyjne i pompy ciepła do każdej inwestycji.

Refsystem jest spółką należącą do Grupy Iglotech.