JADE PLUS – KLIMATYZATOR I OCZYSZCZACZ

Czyste powietrze, wolne od zanieczyszczeń, bakterii oraz smogu to zdrowie i dobry klimat dla Ciebie i Twojej rodziny. Projektanci Haier opracowali klimatyzator JADE Plus, który wyposażyli w najnowocześniejsze rozwiązania oczyszczania powietrza oferując klimatyzację na najwyższym poziomie. Urządzenia posiadają 2 technologie oczyszczania, technologia oczyszczania powietrza SELF PURIFY z filtrem IFD oraz technologia oczyszczania urządzenia SELF CLEAN™, dodatkowo urządzenia oferują 4 osobne tryby pracy: chłodzenie, ogrzewanie, oczyszczanie oraz osuszanie. Sterowanie Wi-Fi w standardzie jest kompatybilne ze smartfonami, tabletami oraz komputerami stacjonarnymi. Poza korzyściami płynącymi do użytkowników, klimatyzatory JADE Plus działają w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32.

Jade Plus

JADE Plus – zobacz więcej

Skuteczność oczyszczania powietrza przez klimatyzator JADE Plus 2 w 1według CADR Celan Air Deliver Rate) wynosi nawet 300m³/h. W praktyce oznacza to, że pomieszczenie o powierzchni 30m² zostanie oczyszczone w tylko 15 minut. Wydajność oraz poziom oczyszczania powietrza jest równie wysoki jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. Zawsze czyste i świeże powietrze w domu, bez kurzu, smogu i bakterii.

Praca oczyszczacza powietrza oraz klimatyzatora nie są od siebie zależne. W praktyce oznacza to, że możesz używać swoje urządzenie tylko w trybie oczyszczania powietrza, bez konieczności klimatyzowania pomieszczenia. Urządzenia są również dostosowane do pracy w trybie oczyszczacza i chłodzenia lub ogrzewania jednocześnie. Od teraz możesz cieszyć się czystym powietrzem w Twoim domu lub biurze zarówno latem i  zimą, klimatyzując lub ogrzewając  swoje pomieszczenie.


TECHNOLOGIA OCZYSZCZANIA POWIETRZA SELF PURIFY z FILTREM IFD

Nowa seria klimatyzatorów JADE Plus jest wyposażona w zaawansowaną technologię SELF PURIFY, która jest odpowiedzialna za skuteczne oczyszczanie powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu.
Puricool 2
W ciągu jednej godziny urządzenie o mocy 3,5 kW potrafi oczyścić powietrze obiegowe do 300m³/h

Zaawansowana siatka filtrująca IFD zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu. Składa się z niespełna 7000 otworów do pochłaniania pyłu oraz innych zanieczyszczeń. Włączona funkcja oczyszczania generuje elektryczność statyczną absorbującą zanieczyszczenia w powietrzu – Generator jonów ujemnych emituje jony, powodując przyciąganie pyłu.

Puricool
Bezkosztowa eksploatacja – oczyszczacz powietrza posiada moduł z filtrem IFD, którego nie trzeba wymieniać jak w przypadku standardowych oczyszczaczy dostępnych na rynku. Filtr IFD wystarczy umyć i ponownie wykorzystać.


TECHNOLOGIA OCZYSZCZANIA URZĄDZENIA – SELF CLEAN

Zanieczyszczenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora ułatwiają rozwój bakterii i negatywnie wpływają na jakość powietrza. Funkcja SELF CLEAN za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię wymiennika wewnątrz urządzenia i usuwa zanieczyszczenia przy rozmrażaniu. Zarówno jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna operują funkcję SELF CLEAN.
Selfclean 2 Innowacyjna technologia utrzymuje klimatyzator w czystości i zabija szkodliwe bakterie na wymienniku. Powietrze z klimatyzatorów jest czyste i zdrowe dla człowieka.


BARDZO CICHA PRACA

Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji pracy klimatyzatora, poziom hałasu może być obniżony nawet do 15dB.
Cicha Praca


CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA I CZYTELNY WYŚWIETLACZ


Czujnik umieszczony na wlocie powietrza automatycznie wykrywa zanieczyszczenia (PM 2.5). Zielona sygnalizacja przy czystym powietrzu, czerwona sygnalizacja przy zanieczyszczonym powietrzu.

Dodatkowo klimatyzator posiada intuicyjny wyświetlacz, który pozwala na odczyt 3 parametrów:

    • Temperatura
    • Jakość powietrza
    • Wilgotność powietrza

Haier to najbardziej rozwijająca się obecnie marka na świecie, która cieszy się coraz większym zaufaniem wśród Polaków. Klimatyzatory tej marki to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia na rynku. Wysokie standardy i szybki rozwój w zakresie innowacyjności oraz nowych technologii wiąże się z funkcjonowaniem Centrum Badawczo- Rozwojowego Klimatyzacji. Centrum posiada ponad 120 laboratoriów, w tym laboratoria testowe oraz najwyższą wieżę do testów spadków ciśnień. Na wszystkie klimatyzatory Haier obowiązuje 5-letnia gwarancja!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ!