KLIMATYZACJA HAIER – CZYSTE POWIETRZE

Klimatyzator to urządzenie, które już nie tylko schłodzi pomieszczenie w upalne dni i ogrzeje w mroźne. Teraz pomoże także oczyścić powietrze z bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. Klimatyzacja jeszcze nigdy nie była aż tak funkcjonalna. Z HAIER ochronisz siebie i swoją rodzinę przed chorobotwórczymi drobnoustrojami! Z przeprowadzonych badań wynika, że w domach spędzamy niemal 80%  (niektóre źródła wskazują, że obecnie jest to niemal 90% czasu).1 W domu czujemy się bezpieczni,  nie musimy nosić maseczek i obawiać się groźnych wirusów i bakterii. Jednak jak się okazuje powietrze w naszym domu może być jeszcze bardziej zanieczyszczone, niż to na zewnątrz.

Parametry powietrza na które warto zwrócić uwagę to nie tylko optymalna temperatura powietrza i jego wilgotność, lecz przede wszystkim jego czystość. Zespół inżynierów i projektantów HAIER stworzył w klimatyzatorach szereg  funkcji, zapewniających nie tylko właściwy komfort cieplny, lecz także  zdrowe i czyste powietrze.

STERYLIZACJA UV-C – LAMPA BIOBÓJCZA UV-C USUWA WIRUSY I BAKTERIE!
Wbudowana w klimatyzator lampa LED UV-C, o działaniu dezynfekującym i biobójczym, naświetla promieniami UV-C przepływające przez klimatyzator powietrze, usuwając nawet 99,9% bakterii*. Jednocześnie technologia ta jest bezpieczna dla zdrowia człowieka –  promienie nie wydostają się poza urządzenie, dlatego też funkcja ta może być używana w obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu.

*Wartość 99.9% odnosi się do skuteczności antybakteryjnej E-coli. Poziom antybakteryjny do 92,78% i poziom antywirusowy do 91,47% potwierdzony Certyfikatem SGS.

Sterylizacja Uvc Inteligentne RozwiazaniaHAIER wykorzystuje technologię dotychczas stosowaną w szpitalach i gabinetach medycznych. Wszystko po to, by zagwarantować maksymalny poziom bezpieczeństwa w Twoim domu. Funkcja STERYLIZACJA UV-C dostępna jest w klimatyzatorach PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, oraz  FLEXIS Plus Silver Shine.

Pearl Plus

PEARL Plus – zobacz więcej


56°C STERI CLEAN – STERYLIZACJA W WYSOKIEJ TEMPERATURZE
Funkcja 56°C STERI CLEAN – skutecznie zabija 99,9% bakterii i wirusów  poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez okres 30 minut.  Dzięki czemu powietrze wydostające się z klimatyzatora jest już czyste. Dlaczego 30 minut? Według najnowszych badań, większość wirusów i bakterii poddane działaniu temperatury 56°C, ginie właśnie w przeciągu 30 minut. Natychmiast po procesie sterylizacji temperatura wymiennika ciepła jest wyrównywana, dzięki czemu klimatyzator uzyskuje wysoką wydajność.

56c Steri Clean Inteligentne RozwiaznieWystarczy 30 minut w temperaturze 56°C by wyeliminować 99,9% bakterii i wirusów z wymiennika ciepła! Technologia dostępna w klimatyzatorach JADE Plus, PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, oraz  FLEXIS Plus Silver Shine.


SELF HYGIENE – ANTYBAKTERYJNA POWŁOKA Z NANOCZĄSTECZKAMI SREBRA
Jest to funkcja odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia. W trakcie pracy klimatyzatora różnego rodzaju zanieczyszczenia osadzają się na jego elementach. Antybakteryjna powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty kanału cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii.  Powłoka jest niezwykle skuteczna – eliminuj 6 rodzajów pleśni.

Self Hygiene Inteligentne Rozwiazanie
Jony srebra posiadają właściwości higieniczne i antyseptyczne, dlatego też zaaplikowane na powierzchnię komponentów klimatyzatora stanowią skuteczną powłokę antybakteryjną. Komponenty urządzeń zostały pokryte jonami srebra w klimatyzatorach: JADE Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, oraz  FLEXIS Plus Silver Shine.

Flexis Plus Silver Shine

FLEXIS Plus Silver Shine – zobacz więcej


SELF CLEAN – TECHNOLOGIA OCZYSZCZANIA URZĄDZENIA
SELF CLEAN to technologia samoczyszcząca, która umożliwia sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie klimatyzatora. Rozwiązanie polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku (wymiennik ciepła). Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania. Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. SELF CLEAN zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości. Innowacyjna technologia utrzymuje klimatyzator w czystości i zabija szkodliwe bakterie na wymienniku. Powietrze z klimatyzatorów jest czyste i zdrowe dla człowieka.


Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. Wszystkie klimatyzatory zawierające Plus w nazwie, posiadają funkcje SELF CLEAN: JADE Plus, PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, FLEXIS Plus Silver Shine oraz TUNDRA Plus.


SELF PURIFY / FILTR IFD – TECHNOLOGIA OCZYSZCZANIA POWIETRZA
Klimatyzatory JADE Plus wyposażone są w  technologię SELF PURIFY, która jest odpowiedzialna za skuteczne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu. Technologia SELF PURIFY wraz z zaawansowanym filtrem IFD skutecznie oczyszcza powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Zabija bakterie przenoszone w powietrzu i filtruje powietrze z pyłków i zanieczyszczeń o wielkości PM2.5. Elektrostatyczna siatka filtrująca IFD zapewnia wysoką zdolność usuwania zanieczyszczeń z powietrza – jej skuteczność wynosi 99%! Moduł z filtrem IFD, nie trzeba wymieniać jak w przypadku standardowych oczyszczaczy dostępnych na rynku. Filtr IFD wystarczy umyć i ponownie wykorzystać.

Self Purify Inteligentne Rozwiazania Vol2
Skuteczność oczyszczania powietrza  z funkcją SELF PURIFY / Filtr IFD wg CADR (Clean Air Deliver Rate) osiąga nawet  300m³/h. 

Jade Plus

JADE Plus – zobacz więcej

Haier bazując na zaawansowanych, nowoczesnych technologiach oczyszczania zarówno powietrza, jak i samego urządzenia, wprowadza nowe, prozdrowotne funkcje, dając użytkownikom gwarancję właściwie oczyszczonego powietrza. Najwyższe standardy i dynamiczny rozwój w zakresie nowych technologii oraz innowacyjności wiąże się z funkcjonowaniem Centrum R&D (Centrum Badawczo- Rozwojowego Klimatyzacji). Centrum R&D to ponad 120 laboratoriów testowych systemów klimatyzacji oraz wieża do testów spadków ciśnień. Wszystkie klimatyzatory ścienne Haier obejmuje 5-letnia gwarancja!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ!

1 Źródło: https://www.evia.eu/indoor-air-quality/