• W dniu 12.04.2019 r., w Hotelu Copernicus w Toruniu, odbyła się już kolejna Konferencja HAIER.

    Wydarzenie rozpoczęło się od oficjalnej prezentacji, na której omówiono najważniejsze zmiany, jakie nastąpią w najbliższym czasie, między innymi nowe showroomy marki Haier.  Następnie rozpoczęła się prelekcja dotycząca nowości produktowych, przedstawiono nowe modele klimatyzatorów Haier, które pojawią się już w tym roku, w tym FLEXIS Plus w czarnym kolorze i z matowym wykończeniem. Punktem istotnym dla naszych Klientów było oferowane wsparcie i działania marketingowe pozwalające na aktywne pozyskiwanie Klientów.

    Konferencja Haier 2019 2
    Konferencja Haier 2019 1

    Wieczorem Klienci udali się na wspólną uroczystą kolację, po której zostały wręczone nagrody dla Najlepszych Dystrybutorów Haier. Na zakończenie konferencji przypadła część artystyczno-rozrywkowa wypełniona licznymi atrakcjami. Motywem przewodnim imprezy były lata 20 XX wieku.

    Konferencja Haier jest jednym z ważniejszych projektów marki, bo na nich omawiane są najważniejsze zagadnienia, procesy, etapy i kierunki rozwoju. Przedstawiana jest wizja firmy i metody jej realizacji. Dziękujemy wszystkim Klientom za obecność, za rozmowy i za nowe inspirujące pomysły.