MRV III PLUS

MRV III PLUS

Energooszczędne urządzenie  o wysokiej wydajności, niskim poziomie hałasu i komforcie instalacji i użytkowania. Wyposażone jest w duży wentylator (642 mm), co wiąże się ze skuteczniejszym przepływem powietrza. Urządzenie posiada niskociśnieniowy, wysokowydajny separator oleju. Maksymalna długość rury wynosi 500m, a dowolna konfiguracja jednostek do 48 HP z przyrostem wydajności co 2 HP. W systemie podłączyć można maksymalnie 64 jednostki wewnętrzne.

FUNKCJE

Oszczędność energii

Wyposażenie w sprężarkę spiralną o wysokiej wydajności zasilania prądem stałym zwiększa sprawność i wydajność urządzenia. Inteligentna kontrola temperatury oleju zmniejsza zużycie energii w trybie czuwania o 40%.

Niezawodność

Urządzenie ma znacznie wydłużoną żywotność i zwiększoną wydajność,dzięki wyposażeniu w niskociśnieniowy separator oleju, łagodnemu rozruchowi sprężarki zapobiegającemu wstrząsowi rurociągu i licznym funkcjom, tj. bezpieczne uziemienie, zabezpieczenie przepięciowe, ochrona ciśnienia, ochrona przed przegrzaniem.

Niektóre modele posiadają wbudowaną pompkę skroplin o wysokości podnoszenia do 1000mm. Ułatwia to projektowanie instalacji.

Cicha praca

Tryb nocny ustawiony za pomocą PCB sprawia, że poziom hałasu wynosi do 40 dB(A).

Łatwy montaż

Oddzielna maszynownia i pomieszczenie nawiewu powietrza usprawniają instalację i testowanie. Konserwacja urządzenia jest dużo sprawniejsza z uwagi na brak rury wyrównującej olej. Uruchomienie odbywa się za pomocą jednego przycisku.

do pobrania

karta katalogowa

do pobrania

do pobrania