MRV IV

MRV IV

Niezawodne urządzenia, które są kompatybilne ze wszystkimi jednostkami wewnętrznymi. Nowoczesna energooszczędna technologia pozwala podnieść wydajność pracy i zmniejszyć koszty eksploatacji. Największą wydajność pojedynczego modułu w przemyśle: 24 HP. Maksymalna długość całkowita instalacji wynosi 1000m, a maksymalna odległość jednostki zewnętrznej do najdalszej jednostki wewnętrznej to 165m. Cechą charakterystyczną jest bardzo mała powierzchnia montażowa: 0,97 m

FUNKCJE

Optymalne sterowanie temperaturą

Kiedy podłączonych jest wiele jednostek wewnętrznych przy niewystarczającej ilości czynnika chłodniczego, odpowiednia ilość może zostać dostarczona do jednostek wewnętrznych w zależności od różnicy w długości rurociągu od jednostek zewnętrznych. Optymalna kontrola przepływu czynnika chłodniczego wykorzystuje temperaturę parownika do odczytu stanu każdej jednostki wewnętrznej tak aby zapewnić przepływ tłoczonego czynnika bardzo precyzyjnie.

Platforma usługi w Chmurze

Platforma działa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu i pozwala na oszczędność energii Przypomina o awarii i przetrzymywaniu informacji.

Cicha praca

Funkcja nocnej pracy urządzenia może być ustawiona na module jednostki zewnętrznej. Poziom hałasu może być dzięki temu zmniejszony nawet o 8 dB(A).

Szeroki zakres pracy

Szeroki zakres pracy przy grzaniu wynosi -23°Ca przy chłodzeniu 53°C.

do pobrania

karta katalogowa

do pobrania

do pobrania