MRV S

MRV S

Spiralna kratka wylotowa powietrza, unikatowy wygląd i niższy poziom hałasu. Wbudowany zawór ładujący, bezpieczniejsza i łatwiejsza obsługa. Zaokrąglone narożniki, lepszy wygląd i bezpieczeństwo. Urządzenie posiada łatwo dostępny panel wyświetlania parametrów, który sprzyja obsłudze i kontroli. Wentylator o średnicy 570mm sprawia, że przepływ powietrza, jak i wydajność urządzenia są dużo większe.

FUNKCJE

Oszczędność energii

Wyposażenie w sprężarkę spiralną o wysokiej wydajności zasilania prądem stałym zwiększa sprawność i wydajność urządzenia. Inteligentna kontrola temperatury oleju zmniejsza zużycie energii w trybie czuwania o 40%.

Niezawodność

Urządzenie ma znacznie wydłużoną żywotność i zwiększoną wydajność,dzięki wyposażeniu w niskociśnieniowy separator oleju, łagodnemu rozruchowi sprężarki zapobiegającemu wstrząsowi rurociągu i licznym funkcjom, tj. bezpieczne uziemienie, zabezpieczenie przepięciowe, ochrona ciśnienia, ochrona przed przegrzaniem.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii automatycznego odzysku i kontroli czynnika chłodniczego sprawia, że koszty utrzymania są znacznie mniejsze, wydajność urządzenia i jego konserwacja są znacznie skuteczniejsze.

Cicha praca

Zastosowanie sprężarki DC z inwerterem pozwala na skuteczne tłumienie hałasu na zewnątrz. Duża średnica wentylatora jak w projektach branży lotniczej sprawia, że urządzenie jest bardzo ciche.

Łatwy montaż

Kompaktowa budowa wyrzutu bocznego, duża pojemność i mały obszar montażu. Przyłącze przewodów 4-kierunkowe usprawniające montaż.

do pobrania

karta katalogowa

do pobrania

do pobrania