NAGRODA DELTA 2022 PONOWNIE DLA REFSYSTEM

REFSYSTEM 3. rok z rzędu wygrał w plebiscycie DELTA organizowanym przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja dla przedsiębiorstw działających w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

W najnowszej edycji konkursu – DELTA 2022 ponownie zajęliśmy I miejsce w kategorii dla firm działających na rynku nie dłużej niż 20 lat. To już 3. raz z rzędu, kiedy wygrywamy w tej grupie oraz 5. wyróżnienie w ogóle (II miejsca w 2017 i 2019)! Osiągnięcie to potwierdza naszą wysoką pozycję rynkową oraz pokazuje, że nieustannie się rozwijamy i zwiększamy swoje wyniki finansowe!

Na jakiej zasadzie przyznawana jest Nagroda DELTA?

Stowarzyszenie Polska Wentylacja analizuje przedsiębiorstwa zajmujące się produkowaniem, importowanie wykonywanie i handlem w zakresie branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Aby zostać nagrodzonym, należy wykazać się dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa – istotna jest tendencja zwyżkowa w wynikach finansowych, nieustanny rozwój i konsekwencja w podejmowanych działaniach.

Stowarzyszenie Polska Wentylacja w celu weryfikacji dynamiki rozwoju, oblicza średnią obrotów firmy z ostatnich 3 lat. Następnie wynik jest porównywany ze średnią obrotów z 3 lat poprzedzających aktualną edycję.

Stowarzyszenie Polska Wentylacja i nagroda biznesowa DELTA

Stowarzyszenie Polska Wentylacja funkcjonuje od 2001 r., a DELTY przyznaje od 2015 r. Organizacja za swoją misję uznaje upowszechnianie wiedzy na temat wentylacji oraz wspieranie rozwoju branży.

DELTY do 2019 r. przyznawano w 3 kategoriach – dla firm działających do 10 lat; do 20 lat i powyżej 20 lat. W ostatnich latach dodana została grupa dla przedsiębiorstw istniejących na rynku już przeszło 30 lat. Co roku w każdej z kategorii przyznawane są 3 statuetki, za pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce w plebiscycie.