NOWY KLIMATYZATOR HAIER – EXPERT PLUS

Klimatyzator EXPERT Plus Haier to prawdziwy Expert w Twoim domu! Zastosowane innowacyjne oraz zaawansowane technologie w połączeniu z przyjaznym sterowaniem spowodują, że obsługa urządzenia nie przysporzy Użytkownikowi żadnego problemu. Ponadto, nowoczesny i minimalistyczny design sprawi, że klimatyzator idealnie dopasuje się do każdego wnętrza. Poznaj swojego Experta, dzięki któremu świeżość zawita do Twojego domu!

Nowoczesny i minimalistyczny design klimatyzatora z białą matową powierzchnią pasuje do każdego typu wnętrz, zarówno domowych jak i komercyjnych.

EXPERT w montażu!

2022_haier_expert_plus_montaz

Klimatyzator dzięki swojej kompaktowej budowie jest bardzo łatwy w montażu, jak i demontażu. Urządzenie zaprojektowano by zapewnić najwygodniejszy i najłatwiejszy dostęp do podzespołów. Umożliwia to proste wysunięcie komponentów składających się na klimatyzator, dzięki czemu w łatwy sposób możemy dostać się do części, które chcemy wyczyścić. Wystarczy otworzyć przedni panel oraz odpiąć dolną pokrywę. Po zwolnieniu blokady zabezpieczającej można wyjąć moduł wraz z silnikiem i bez problemu go wyczyścić, po czym włożyć z powrotem!

Innowacyjna konstrukcja urządzenia umożliwia bezpośredni dostęp do podzespołów:

  • taca ociekowa,
  • silnik wentylatora,
  • wentylator,
  • a także bezpośredni dostęp do płytki PCB.

 

EXPERT w serwisowaniu!

2022_haier_expert_plus_serwis

Dzięki szybkiemu oraz prostemu dostępowi do wentylatora w łatwy sposób odbywa się również serwisowanie klimatyzatora EXPERT Plus! Autoryzowany Punkt Serwisowy bez przeszkód może dostać się do części urządzenia, które wymagają naprawy usterki. Dzięki prostocie w budowie Użytkownik ma pewność, że nic nie zostanie uszkodzone w trakcie montażu, demontażu oraz serwisowania.

Expert Plus

EXPERT Plus – zobacz więcej

EXPERT w zapewnieniu czystego powietrza!

2022_technologia_przyszlosci_baner

Sterylizacja UV-C PRO może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99.991%*. Skuteczność technologii w walce z koronawirusem została potwierdzona Certyfikatem Texcell, w przestrzeni o powierzchni 6,7 m³. Za sprawą zastosowania nowoczesnej technologii Sterylizacji UV-C PRO klimatyzator Haier EXPERT Plus zapewni czyste powietrze w całym Twoim domu. Wbudowana w urządzenie lampa LED generuje krótkofalowe promieniowanie typu UV-C oraz VUV. Połączenie obu tych promieniowań może zneutralizować wszelkie zanieczyszczenia przenoszone w powietrzu. Jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia wszystkich mieszkańców domu (w tym czworonogów). Model EXPERT Plus to klimatyzator ścienny, który zadba o czystość i świeżość powietrza w miejscu, w którym przebywasz Ty oraz Twoi bliscy!

2022_certyfikat_texcell_sterylizacjauv C_pro

Ważnym aspektem jest również technologia Self Clean, dzięki której urządzenie ma możliwość samooczyszczenia się. Dzięki tej funkcji mamy pewność, że powietrze w domu jest czyste! Wilgotny nawiew zamraża powierzchnię wymiennika ciepła jednostki wewnętrznej i usuwa zanieczyszczenia w momencie rozmrażania. Dodatkowym atutem jest zaawansowana funkcja I FEEL, dzięki której klimatyzator odczytuje ciepło wokół Użytkownika za pomocą czujnika wbudowanego w pilot. Zapewnia to uzyskanie zadanej temperatury w konkretnym miejscu. Funkcja I FEEL optymalizuje pracę klimatyzatora, aby zapewnić jak najbardziej równomierną wartość termiczną w całym pomieszczeniu. Dodatkowo klimatyzator EXPERT Plus wyposażony jest w Czujnik ECO, który pozwala zaoszczędzić energię elektryczną oferując komfort użytkownikom. Czujnik wykrywa obecność człowieka oraz monitoruje jego ruchy i sprawia by nawiew powietrza nie odbywał się bezpośrednio na użytkownika. W przypadku gdy czujnik ECO wykryje nieobecność człowieka w pomieszczeniu, automatycznie przejdzie w stan spoczynku, nie powodując strat energii.

*Technologia STERYLIZACJA UV-C PRO zastosowana w klimatyzatorach Haier może pełnić funkcję hamowania rozwoju wirusa SARS-CoV-2 w oparciu o wyniki laboratoryjnego badania wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmująca się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.991%, w zamkniętym środowisku laboratoryjnym o objętości 6,7 m³ , w czasie 24 godzin. Wydajność funkcji Sterylizacja UV-C PRO zmienia się w zależności od wielkości pomieszczenia i panujących warunków. Klimatyzatory Haier z technologią Sterylizacja UV-C PRO nie są urządzeniami medycznymi. Należy przestrzegać lokalnych zaleceń sanitarnych.