POBIERZ KATALOG 2021

Pobierz już teraz nowy KATALOG HAIER 2021 z pełną ofertą produktową. W katalogu znajdują się wszystkie dostępne urządzenia, w tym systemy klimatyzacji SPLIT, MULTI SPLIT, MAXI SPLIT, MRV oraz POMPY CIEPŁA i systemy CHILLER. Sprawdź zaawansowane technologie Haier do każdego typu budynków, zarówno domowych, biurowych jak i przemysłowych.

Wszystkie urządzenia Haier cechują nowoczesne technologie i energooszczędne rozwiązania do domu i biura. Wśród nowości w  katalogu znajdują się  klimatyzatory ścienne FLEXIS Plus Silver Shine o unikatowym nowoczesnym wyglądzie, które pasują do każdego rodzaju wnętrz. Kolejną nowością są klimatyzatory ścienne PEARL Plus, z technologiami odpowiedzialnymi za czyste powietrze i urządzanie oraz klimatyzatory przypodłogowe CONSOLE.

2021_haier_nowy_katalog_okładka

KATALOG 2021 – POBIERZ

 

Jedną z najważniejszych technologii w nowym typoszeregu produktowym przedstawionym w KATALOGU 2021 jest STERYLIZACJA UV-C.

TECHNOLOGIA STERYLIZACJA UV-C – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Funkcja STERYLIZACJA UV-C dostępna jest w klimatyzatorach PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, oraz  FLEXIS Plus Silver Shine.