POSŁUCHAJ PODCASTÓW HAIER NA RMF ON!

Kampania Haier nabiera rozpędu! 30 maja 2022 r. wchodzimy w kolejny etap naszej kampanii „Technologia przyszłości dostępna już dziś!” mającej na celu pokazanie najnowocześniejszych rozwiązań energooszczędnych i prozdrowotnych dostępnych w urządzeniach marki Haier!

Posłuchaj podcasty Haier na RMF ON!

Przede wszystkim zdecydowaliśmy się na zorganizowaniu serii podcastów „Haier – technologia przyszłości”, na których nasi eksperci przystępnym językiem poinformują o wszystkich najważniejszych kwestiach dotyczących zakupu i montażu klimatyzacji i pomp ciepła Haier. Cykl będzie składał się 4 odcinków. Pierwsze z nich są już dostępne na RMF ON – posłuchaj!

2022_haier_radio_rmf_podcasty
Sprawdź i odsłuchaj podcasty Haier – link. Poznaj rozwiązania, na które warto się zdecydować: klimatyzacja, pompa ciepła, fotowoltaika. O technologii przyszłości rozmawiają nasi specjaliści.

Sprawdź artykuł na RMF.FM

Poznaj Technologie przyszłości Haier! Z kolei, jeśli wolisz czytać, niż słuchać – zachęcamy do sprawdzenia artykułu przybliżającego pokrótce zagadnienia omówione w podcaście – sprawdź!

 2022_technologia_przyszlosci_dostepna_juz_dzis_miniatura

Oprócz tego możesz usłyszeć spoty reklamowe promujące kampanię Haier w Radiu Zet i Anty Radio oraz w przeszło 100 stacjach internetowych funkcjonujących w ramach RMF ON. Do usłyszenia!