Premia dla Instalatora – do 2000 zł za montaż pompy ciepła

Szkolenia Pompy Ciepla Grafika Glowna 2021

Gwarantowana premia w wysokości nawet do 2000 zł!

Refsystem – Generalny Dystrybutor Systemów Klimatyzacji i Pomp Ciepła zaprasza wszystkich Instalatorów pomp ciepła do udziału w akcji specjalnej, w której można zyskać nawet do 2000 zł premii za każdą zamontowaną pompę ciepła SUPER AQUA! Korzystne warunki dla Instalatorów, proste zasady i szybka weryfikacja gwarantowane!

1. Kup pompę ciepła objętą promocją

Instalatorze, przygotowaliśmy akcję promocyjną specjalnie dla Ciebie! W naszej akcji, w której zyskasz premię za zakup i montaż urządzenia, biorą udział powietrzne pompy ciepła Haier SUPER AQUA. Dostępne różne wydajności urządzeń pozwolą wykonać właściwy dobór zarówno do powierzchni domowych, jak i komercyjnych.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY AUTORYZOWANY PUNKT DYSTRYBUCJI

URZĄDZENIE NALEŻY ZAKUPIĆ W TRAKCIE OBOWIĄZYWANIA PROMOCJI OD 24.05.2023 r. DO 31.08.2023 r., TYLKO U AUTORYZOWANEGO DYSTRYBUTORA HAIER

2. Zamontuj urządzenie

Zamontuj pompę ciepła  zgodnie z zasadami, których nauczyłeś się na szkoleniach organizowanych przez Grupę Iglotech. Za każdy poprawny montaż, zgodnie z zasadami opisanymi w dokumentacji technicznej wybranego urządzenia i przygotowanie go do jego uruchomienia przez Autoryzowany Punkt Serwisowy w okresie do 31.08.2023 zyskasz gwarantowaną wypłatę premii.

3. Odbierz premię

Po zamontowaniu instalacji z pompą ciepła i jej odbiorze przez Autoryzowany Punkt Serwisowy prześlij nam swoje zgłoszenie – wypełnij prosty formularz, dołącz wszystkie wymagane dokumenty i materiały zdjęciowe – i to wszystko! Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie w ciągu 14 dni, a premię wypłacimy na podstawie faktury, którą do nas wyślesz w odpowiedzi na maila z akceptacją udziału w akcji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZWERYFIKUJEMY TWOJE ZGŁOSZENIE W CIĄGU 14 DNI

REGULAMIN