KLUB IGLOTECH – PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Jesteś Instalatorem lub Dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych lub pomp ciepła? Dołącz do Klubu Iglotech – programu lojalnościowego dla Partnerów biznesowych i wymieniaj punkty na nagrody. Firma Refsystem – Generalny dystrybutor HAIER AC w Polsce, jest częścią Grupy IGLOTECH, sieci hurtowni branży HVAC&R. Po przystąpieniu do programu lojalnościowego, każde zakupy produktów HAIER AC w hurtowniach IGLOTECH są premiowane punktami.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY KLUB IGLOTECH – POZNAJ KORZYŚCI

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby premiowanie było jak najkorzystniejsze, a nagrody wyjątkowe, karty podarunkowe, profesjonalne narzędzia, urządzenia RTV i AGD i wiele innych. Nowa odsłona programu przynosi korzyści w postaci możliwości podwajania punktów i promocji specjalnych.

  • punkty za zakupy produktów dostępnych w ofercie hurtowni IGLOTECH, w tym systemów klimatyzacji i pomp ciepła Haier
  • dostęp do panelu Klienta z fakturami, nagrodami oraz płatnościami
  • specjalne promocje dedykowane tylko dla uczestników Klubu Iglotech
  • bogaty katalog nagród rzeczowych w tym karty podarunkowe do największych sieci sklepowych w Polsce oraz Strefa Marzeń ( czyli nagroda na życzenie)
  • możliwość udziału w rankingu Azja Tour ’22

AZJA TOUR ’22

Każdy uczestnik nowej IV edycji Klubu Iglotech bierze udział w rankingu Azja Tour ’22, w którym główną nagrodą jest wyjazd do Wietnamu na początku 2022 roku. Właściciele firm, którzy zdobędą najwięcej punktów i w rankingu zajmą miejsca od 1 do 5 dołączą do wyprawy, w której poza szkoleniem będzie możliwość poznania egzotycznych i urokliwych atrakcji Wietnamu.

2021 Program Lojalnosciowy Klub Iglotech Azja

KLUB IGLOTECH – ZAREJESTRUJ SIĘ!

Jesteś Klientem Grupy Iglotech? Program lojalnościowy dla Partnerów biznesowych jest dla Ciebie, zbieraj punkty i wybieraj je na nagrody.

  • Krok 1 – Zgłoś się do swojego opiekuna w Grupie Iglotech lub skontaktuj się z najbliższym oddziałem Iglotech. Na wskazany nr telefonu do kontaktu z Grupą Iglotech zostanie przesłany SMS z wiadomością powitalną z Programu Klub Iglotech. Zazwyczaj procedura zgłoszenia trwa około 2-3 dni robocze.
  • Krok 2 – Następnie po otrzymaniu wiadomości SMS należy wejść na stronę programu: www.klubiglotech.pl, przejść do zakładki „Rejestracja” i wpisać tam nr telefonu wskazany do kontaktu z Grupą Iglotech, by otrzymać jednorazowe hasło uprawniające do rozpoczęcia rejestracji w Programie.
  • krok 3 – Za pomocą loginu (numer telefonu) i hasła otrzymanego wiadomością SMS zalogujesz się do serwisu, uzupełnisz dane oraz zaakceptujesz zgody aby uczestniczyć w programie Klub Iglotech. Po prawidłowej rejestracji punkty za zakupy będą naliczane automatycznie. Na stronie internetowej Klubu Iglotech uzyskasz dostęp do informacji dotyczących ilości aktywnych punktów na nagrody, swoich zakupów oraz co najważniejsze zamówisz nagrody.

Program jest dowodem na to, że utrzymywanie pozytywnych i stałych relacji z Partnerami Biznesowymi to jedna z misji Haier. Chcemy być blisko Klientów i sprawiać satysfakcję ze współpracy z nami.

STRONA Z PROGRAMEM LOJALNOŚCIOWYM