5 lat gwarancji

Marka Haier zwiększyła długość gwarancji na systemy klimatyzacji oraz pompy ciepła! Od teraz jest ona ważna aż 5 lat! Dodatkowo na akcesoria oraz pozostałe urządzeń producent przewidział poręczenie na okres 2 lat.

SYSTEMY KLIMATYZACJI – GWARANCJA 5 LAT

Gwarancja na systemy klimatyzacji Split, Multi Split oraz MRV obejmuje wszystkie usterki urządzeń spowodowane wadliwymi częściami lub defektami produkcyjnymi. Naprawy gwarancyjne może dokonywać tylko i wyłącznie firma posiadająca status Autoryzowanego Punktu Serwisowego. Jednocześnie przypominamy, że aby mieć pewność, że klimatyzatory Haier działają bezproblemowo, należy wykonywać przeglądy techniczne urządzeń przynajmniej dwa razy do roku. Pełna lista naszych Autoryzowanych Partnerów znajduje się w zakładce SPRZEDAŻ i SERWIS.

2022_5_lat_gwarancji_klimatyzacja

5 lat gwarancji na systemy klimatyzacji Haier- pobierz i sprawdź Kartę Gwarancyjną.

POMPY CIEPŁA – GWARANCJA 5 LAT

Gwarancja na pompy ciepła obejmuje wszystkie awarie, które zostały spowodowane niesprawnymi częściami lub uszkodzeniami niedokonanymi przez Użytkownika. Aby poręczenie producenckie było ważne, urządzenie musi zostać uruchomione przez Autoryzowany Punkt Serwisowy, który wykonuje również przeglądy techniczne i jest zobowiązany do wypełnienia oraz przesłania protokołu uruchomienia dostępnego na stronie: SPRZEDAŻ i SERWIS.

Pompa ciepła musi zostać zarejestrowana przez PROTOKÓŁ URUCHOMIENIA. Tylko wtedy obowiązuje 5-letnia gwarancja!

Warto zapamiętać, że powinno się dokonywać przeglądu technicznego pomp ciepła Haier przynajmniej raz do roku.

2022_5_lat_gwarancji_pompy_ciepla

5 lat gwarancji na pompy ciepła Haier- pobierz i sprawdź Kartę Gwarancyjną.

2 LATA GWARANCJI – OCZYSZCZACZE POWIETRZA I KLIMATYZATORY PRZENOŚNE

Inne urządzenia oraz te, które funkcjonują jako uzupełnienie do systemów klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła Haier to dla nas równie ważne sprzęty, jak podstawowe jednostki! Klimatyzatory przenośne PORTABLE, oczyszczacze powietrza PURE Comfort oraz akcesoria objęte są 2-letnią gwarancją.

2022_2_lata_gwarancji

2 lata gwarancji na oczyszczacze powietrza i klimatyzatory przenośne Haier- pobierz i sprawdź Kartę Gwarancyjną.

Dlaczego oferujemy tak długi okres gwarancyjny? 5 lat gwarancji na produkty marki Haier świadczy o tym, że są one wykonane z wysokiej jakości komponentów. Dbamy o to, by Użytkownik wiedział, że zainwestował swoje pieniądze w urządzenia, których działanie jest niezawodne. Życzymy satysfakcji z korzystania z urządzeń Haier!