Badania i rozwój

Centrum Badawczo-Rozwojowe

Firma Haier stworzyła Centrum Badawczo-Rozwojowe aby oferować produkty, które są rzetelnie przebadane i doskonale przygotowane do użytkowania.Centrum zajmuje obszar 20.000 m² i ma 6 pięter. Piętra od 1 do 4 zajmuje centrum doświadczeń użytkownika obejmujące laboratoria: testowe, badawcze kluczowych części, kalorymetrii, laboratoria symulacji doświadczeń użytkownika we wszystkich warunkach pogodowych i inne. Razem jest aż 120 laboratoriów! Piętra od 5 do 6 zajmują biura centrum badawczego, w których pracuje ponad 1000 inżynierów, specjalistów.

Centrum doświadczeń użytkownika zostało docenione przez renomowane krajowe instytucje certyfikacyjne i testujące. Zyskało także uznanie międzynarodowych organizacji takich jak TUV i Intertek. Laboratorium kalorymetryczne i współczynnika CD zostały zakwalifikowane do przeprowadzania prób w ramach systemu Energy Star ( międzynarodowy program mający na celu promowanie produktów energooszczędnych). Badania prowadzone przez centrum doświadczeń użytkownika obejmują obszary takie jak ocena komfortu użytkownika, aerodynamika, akustyka, zgodność elektromagnetyczna, mechanika itp. Laboratorium może przeprowadzić ponad 600 międzynarodowych prób zgodnie z ISO, IEC, EN, CISPR i ANSI i inne w celu potwierdzenia zgodności z wymogami norm obowiązujących nie tylko w Europie, ale także na świecie.

W kwietniu 2013 roku firma Haier powołała wspólne laboratorium z firmą Highly w celu prowadzenia badań technologii grzewczej i chłodniczej oraz laboratoria z Mitsubishi Electric mające wykonywać badania nad innowacyjnymi technologiami doświadczeń użytkowników.

Wieża służąca do przeprowadzania prób spadku ciśnień na wysokości 106 metrów, jest największą konstrukcją tego typu na świecie służącą do przeprowadzania prób systemów MRV.

W Centrum Badawczo-Rozwojowym można symulować dowolne warunki atmosferyczne: deszcz, śnieg, ekstremalne temperatury i wiatr.

MultiSplit Dla Biur I Rezydencji

Laboratorium akustyczne do badania mocy i ciśnienia akustycznego.