Haier – o firmie

Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu HVAC. Założony w 1984 roku w Quingdao. Haier poprzez nowatorskie rozwiązania od początku istnienia wspiera indywidualny, zrównoważony rozwój swoich Klientów. Na przestrzeni lat z lokalnej fabryki wyrosła globalna firma, której obroty w 2014 roku osiągnęły ponad 32,3 mln USD.

Doświadczenie
30-letnie doświadczenie w zakresie wprowadzania na rynek systemów klimatyzacyjnych cenionych na całym świecie,

Centrum Badawczo – Rozwojowe
Jedno z największych specjalistycznych laboratoriów na świecie o powierzchni 20 tys. m², w którym dokładnie sprawdza się i testuje wszystkie urządzenia w celu jak najlepszego dostosowania ich do działania w różnych klimatach i środowiskach.

Przyjazne środowisku
Proekologiczna polityka i nowoczesne rozwiązania technologiczne służące środowisku. Haier posiada pełną gamę produktów na przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R32.

Inteligentne rozwiązania
Nowoczesna technologia optymalizacji hałasu, sprawiającą, że klimatyzatory Haier są jednymi z najcichszych na rynku. Inne inteligentne rozwiązania zastosowane w urządzeniach Haier to sterowanie Wi-Fi, oczyszczanie powietrza, efektywne oszczędzanie energii – czujnik ECO pilot, łatwa instalacja oraz wysoka wydajność.

Szkolenia
Profesjonalne szkolenia techniczno-handlowe dla wszystkich Instalatorów, Dystrybutorów i Projektantów.

Serwis
Niezawodne i szybkie wsparcie serwisowe dzięki profesjonalnej kadrze oraz zainwestowaniu we własny magazyn części zamiennych.

Generalnym dystrybutorem produktów Haier w Polsce jest Refsystem Sp. z o.o.

 

Klimatyzacja – Warszawa

Marka Haier dostarcza profesjonalne rozwiązania klimatyzacyjne do największych w polskich miast, w tym również do stolicy. Pod hasłem klimatyzacja Warszawa w naszym portfolio mieszczą się ciekawe realizacje w najpopularniejszych lokalizacjach biurowych, jak i w prestiżowych hotelach czy lokalach gastronomicznych.

Klimatyzacja – Wrocław

Stolicą ciepła w Polsce od lat nazywane jest największe na Dolnym Śląsku miasto, czyli Wrocław. Tym bardziej cieszymy się, mogąc dostarczać w ten rejon nasze nowoczesne produkty. Klimatyzacja Wrocław to jedna z naszych specjalizacji. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas najbardziej potrzebują.

Klimatyzacja – Katowice

Nie mogło nas i naszych produktów zabraknąć w Katowicach. Rejon ten słynie niestety z dużego zanieczyszczenia powietrza, dlatego tym chętniej dostarczamy tam nasze klimatyzatory z wielowarstwowymi filtrami oczyszczającymi. Klimatyzacja Katowice – jesteśmy dostępni w całej Polsce.

Rozwiązania na piątkę – klimatyzacja Warszawa

Mieszkańcy dużych miast szczególnie dotkliwie odczuwają skutki gorących letnich miesięcy. Brak zieleni i zbiorników wodnych w pobliżu miejsca zamieszkania, a także ruch samochodowy powodują, że odczuwalna temperatura powietrza może być wyższa niż rzeczywista. Doskonałym rozwiązaniem w upalne dni jest klimatyzacja. Warszawa, dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów chłodzących w mieszkaniach i biurach, może znów stać się odpowiednim miejscem do spędzania wolnego czasu.

Klimatyzacja – Wrocław chłodzi na całego!

Kiedy mówimy intensywny rozwój – myślimy o Wrocławiu! Niewiele miast w naszej szerokości geograficznej może pochwalić się tyloma inwestycjami budowlanymi i zainteresowaniem zagranicznych korporacji. Dlatego sekcja naszej firmy – klimatyzacja Wrocław ma ręce pełne roboty w tym mieście. Międzynarodowi inwestorzy stawiają na znane z solidności marki, takie jak nasza! Klimatyzatory Haier sprawdzają się doskonale w przestrzeniach biurowych, służąc niezawodnie przez długi czas eksploatacji.

Nowy wymiar – klimatyzacja Katowice

Pewnym standardem w lokalach mieszkalnych i biurowych staje się klimatyzacja. Katowice to jedno tych z miast, w którym projektanci i deweloperzy mają to na uwadze. Dzięki temu nowoczesne budynki, biurowce, a także mieszkania deweloperskie wyposażane są w klimatyzatory Haier. Warto jednak pamiętać, że nasze systemy chłodzące można także montować w już stojących budynkach i mieszkaniach, których użytkownicy pragną zainwestować w komfort cieplny dostępny na co dzień.