O FIRMIE – HAIER I REFSYSTEM

REFSYSTEM – Twój zaufany partner

Refsystem to spółka istniejąca na rynku od 2006 r. Jest generalnym dystrybutorem systemów klimatyzacyjnych  i pomp ciepła Haier w Polsce oraz twórcą marki klimatyzatorów i pomp ciepła Heiko. Od początku swojej działalności Refsystem stanowi część Grupy Iglotech, która może pochwalić się już kilkudziesięcioletnią tradycją. Funkcjonuje nieprzerwanie od 1993 r. Poprzez te wszystkie lata rozwijania marki, Refsystem nieustannie inwestuje oraz rozszerza swoją ofertę produktową dostarczając najlepszych rozwiązań swoim Partnerom. Długa aktywność na rynku pozwoliła również na zbudowanie wysokiej i stabilnej pozycji, gwarantującej bezpieczeństwo naszym Partnerom i Klientom.

2022_haier_o_firmie_iglotech_group

Dlaczego warto nam zaufać?

Refsystem to nie tylko długoletnia tradycja, ale również śmiałe patrzenie w przyszłość. Bacznie obserwujemy rynek i dynamicznie dostosowujemy się do wszystkich wyzwań, które stawia nam rzeczywistość. Postawiliśmy m.in. na silną i nowoczesną logistykę. Produkty są sprawnie dystrybuowane po całej Polsce (i nie tylko). Wielką rolę odgrywa w tym także system magazynowania. Jego najnowszy element stanowi ogromna baza w Swarożynie. Obiekt został w pełni dostosowywany do szybkiego, sprawnego i bezpiecznego przyjmowania i odbierania towarów oraz reagowania na potrzeby naszych Klientów.

2022_haier_o_firmie_magazyn

Przykładamy ogromną uwagę do budowania relacji z naszymi Klientami. Większość z nich jest z nami od wielu lat i może potwierdzić pełny profesjonalizm, ale również przyjacielskie stosunki w relacjach biznesowych. Co bardzo ważne – zapewniamy pełną opiekę sprzedażową oraz posprzedażową (serwis). Wybierając więc produkty Refsystem masz pewność, że uzyskasz kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

Aby mieć gwarancję, że dostarczamy Klientowi końcowemu usługi najwyższej jakości, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, Autoryzowanymi Partnerami należącymi do naszej budowanej przez lata i nieustannie rozszerzanej sieci. Wszyscy Partnerzy są przez nas osobiście przeszkoleni i dysponują odpowiednimi certyfikatami potwierdzającymi ich kompetencje.

REFSYSTEM – lider branży HVAC&R

2021_haier_delta_miniatura

Nasze nieustanne starania przynoszą wymienne rezultaty. Refsystem jest jednym z liderów na rynku polskim i został wielokrotnie wyróżniony za swoją działalność przez kilka różnych niezależnych podmiotów.

  • Spółka uzyskała tytuł Gazele Biznesu w 2017 r. Jest to wyróżnienie nadawane przez dziennik „Puls biznesu” od 2000 r. Jego celem jest wskazanie uczciwych, rozwijających się oraz mających dobrą kondycję finansową przedsiębiorstw.
  • W 2019 r. oraz 2020 r. Refsystem otrzymał tzw. Geparda Biznesu. Nagrodę przyznaje Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu, przede wszystkim na postawie analizy finansowej – oceniane są wyniki finansowe oraz rozwój firmy.
  • Natomiast w 2019, 2020 i 2021 Refsystemowi przyznano dwukrotnie prestiżowe wyróżnienie DELTA, wręczane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Jest one nadawane firmom, które mogą pochwalić się wysoką skutecznością i kondycją biznesową. Weryfikowane jest to poprzez analizę ekonomiczną.

Szeroka oferta klimatyzacji Haier i nie tylko

Refsystem dużą wagę przykłada nie tylko do budowania dobrych relacji z Partnerami, ale także do zapewnienia im możliwie jak najszerszej i najwyższej jakości oferty. W katalogu przedsiębiorstwa znajdują się urządzenia zarówno do sektora domowego, jak i komercyjnego. Istotną kwestią jest także konkurencyjność. Refsystem oferuje dobrze znane i sprawdzone udogodnienia, a jednocześnie dostarcza swoim Klientom inteligentne, nowatorskie technologie. Klimatyzatory Haier ma swoim wyposażeniu mają m.in. sterowanie Wi-Fi w standardzie; sterylizację UV-C oraz inne rozwiązania prozdrowotne, czy czujniki wykrywające obecność, dla zaoszczędzenia energii (co jest ekologiczne i korzystne ekonomicznie). Sprawdź więcej inteligentnych technologii Haier!

Produkty Haier mogą pochwalić się wysoką funkcjonalnością, nowoczesnym designem odpowiadającym współczesnym standardom, energooszczędnością i bezawaryjnością. Te wszystkie atuty sprawiają, że urządzenia są cenione zarówno w Polsce, jak i za granicą. Refsystem nigdy nie zamyka się nowe rozwiązania, a jednocześnie dba o dostarczanie Klientom dodatkowych korzyści.

2022_marka_nr_1_na_swiecie Certyfikat

Haier to marka NR 1 na świecie, która nieustannie od 11 lat utrzymuje pozycję lidera spośród marek produkujących urządzenia AGD na całym świecie (żródło Euromonitor International Limited). Haier poprzez nowatorskie rozwiązania od początku istnienia wspiera indywidualny, zrównoważony rozwój energooszczędnych urządzeń do sektora domowego jak i komercyjnego. Dodatkowo Haier jest marką NR 1 wśród urządzeń połączonych i sterowanych zdalnie na świecie, z udziałem w rynku przekraczającym 33% pod względem sprzedaży 2021roku. 

Misja REFSYSTEM – przejrzyste zasady i energooszczędne urządzenia

W swoich działaniach staramy się nigdy nie zapominać o misji naszej firmy. Dbamy o pełną transparentność wszystkich działań, od kontaktów z Partnerami, poprzez współpracę z Klientami, a kończąc na uczciwej relacji z Pracownikami. Uważamy, że aby osiągnąć sukces, niezbędne jest silne zespolenie tych trzech ogniw. Dokładamy wszelkich starań, by Kadra Refsystem nieustannie podnosiła swoje kwalifikacje, bo wierzymy, że to najlepszy sposób, aby nasi Klienci i Partnerzy byli usatysfakcjonowani z udzielonego doradztwa oraz serwisu.

Mając realny wpływ na rozwój i świadomość najnowszych technologii dokładamy wszelkich starań, aby kierować się zasadami zrównoważonego rozwoju i troski o środowisko naturalne wprowadzając nowe produkty. Dlatego promujemy urządzenia wysoce energooszczędne, działające w oparciu o ekologiczny czynnik R32. Wspieramy również korzystanie z odnawialnych źródeł energii (OZE), stąd wprowadziliśmy do swojej oferty energooszczędne pompy ciepła do ogrzewnia budynków i przygotowania ciepłej wody użytkowej, nieemitujące do atmosfery w zasadzie żadnych zanieczyszczeń. Wierzymy, że urządzenia korzystające OZE to przyszłość zarówno dla obiektów przemysłowych, komercyjnych, jak i mieszkalnych.

Klimatyzacja – Warszawa

Marka Haier dostarcza profesjonalne rozwiązania klimatyzacyjne do największych w polskich miast, w tym również do stolicy. Pod hasłem klimatyzacja Warszawa w naszym portfolio mieszczą się ciekawe realizacje w najpopularniejszych lokalizacjach biurowych, jak i w prestiżowych hotelach czy lokalach gastronomicznych.

Klimatyzacja – Wrocław

Stolicą ciepła w Polsce od lat nazywane jest największe na Dolnym Śląsku miasto, czyli Wrocław. Tym bardziej cieszymy się, mogąc dostarczać w ten rejon nasze nowoczesne produkty. Klimatyzacja Wrocław to jedna z naszych specjalizacji. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas najbardziej potrzebują.

Klimatyzacja – Katowice

Nie mogło nas i naszych produktów zabraknąć w Katowicach. Rejon ten słynie niestety z dużego zanieczyszczenia powietrza, dlatego tym chętniej dostarczamy tam nasze klimatyzatory z wielowarstwowymi filtrami oczyszczającymi. Klimatyzacja Katowice – jesteśmy dostępni w całej Polsce, sprawdź naszego autoryzowanego partnera HAIER w Katowicach.

Rozwiązania na piątkę – klimatyzacja Warszawa

Mieszkańcy dużych miast szczególnie dotkliwie odczuwają skutki gorących letnich miesięcy. Brak zieleni i zbiorników wodnych w pobliżu miejsca zamieszkania, a także ruch samochodowy powodują, że odczuwalna temperatura powietrza może być wyższa niż rzeczywista. Doskonałym rozwiązaniem w upalne dni jest klimatyzacja. Warszawa, dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów chłodzących w mieszkaniach i biurach, może znów stać się odpowiednim miejscem do spędzania wolnego czasu.

Klimatyzacja – Wrocław chłodzi na całego!

Kiedy mówimy intensywny rozwój – myślimy o Wrocławiu! Niewiele miast w naszej szerokości geograficznej może pochwalić się tyloma inwestycjami budowlanymi i zainteresowaniem zagranicznych korporacji. Dlatego sekcja naszej firmy – klimatyzacja Wrocław ma ręce pełne roboty w tym mieście. Międzynarodowi inwestorzy stawiają na znane z solidności marki, takie jak nasza! Klimatyzatory Haier sprawdzają się doskonale w przestrzeniach biurowych, służąc niezawodnie przez długi czas eksploatacji.

Nowy wymiar – klimatyzacja Katowice

Pewnym standardem w lokalach mieszkalnych i biurowych staje się klimatyzacja. Katowice to jedno tych z miast, w którym projektanci i deweloperzy mają to na uwadze. Dzięki temu nowoczesne budynki, biurowce, a także mieszkania deweloperskie wyposażane są w klimatyzatory Haier. Warto jednak pamiętać, że nasze systemy chłodzące można także montować w już stojących budynkach i mieszkaniach, których użytkownicy pragną zainwestować w komfort cieplny dostępny na co dzień. Sprawdź naszego partnera HAIER oferującego montaż klimatyzacji w Katowicach.