• Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu HVAC. Założony w 1984 roku w Quingdao. Haier poprzez nowatorskie rozwiązania od początku istnienia wspiera indywidualny, zrównoważony rozwój swoich Klientów. Na przestrzeni lat z lokalnej fabryki wyrosła globalna firma, której obroty w 2014 roku osiągnęły ponad 32,3 mln USD.

  Doświadczenie
  30-letnie doświadczenie w zakresie wprowadzania na rynek systemów klimatyzacyjnych cenionych na całym świecie,

  Centrum Badawczo – Rozwojowe
  Jedno z największych specjalistycznych laboratoriów na świecie o powierzchni 20 tys m2, w którym dokładnie sprawdza się i testuje wszystkie urządzenia w celu jak najlepszego dostosowania ich do działania w różnych klimatach i środowiskach.

  Przyjazne środowisku
  Proekologiczna polityka i nowoczesne rozwiązania technologiczne służące środowisku. Haier posiada pełną gamę produktów na przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R32.

  Inteligentne rozwiązania
  Nowoczesna technologia optymalizacji hałasu, sprawiającą, że klimatyzatory Haier są jednymi z najcichszych na rynku. Inne inteligentne rozwiązania zastosowane w urządzeniach Haier to sterowanie Wi-Fi, oczyszczanie powietrza, efektywne oszczędzanie energii – czujnik ECO pilot, łatwa instalacja oraz wysoka wydajność.

  Szkolenia
  Profesjonalne szkolenia techniczno-handlowe dla wszystkich Instalatorów, Dystrybutorów i Projektantów.

  Serwis
  Niezawodne i szybkie wsparcie serwisowe dzięki profesjonalnej kadrze oraz zainwestowaniu we własny magazyn części zamiennych.

  Generalnym dystrybutorem produktów Haier w Polsce jest Refsystem Sp. z o.o.