Inteligentne rozwiązania

W klimatyzatorach Haier zastosowano szereg rozwiązań poprawiających jakość korzystania z urządzeń oraz komfort użytkowników.

SELF PURIFY / Filtr IFD – technologia oczyszczania powietrza
Seria klimatyzatorów JADE Plus jest wyposażona w zaawansowaną technologię SELF PURIFY, która jest odpowiedzialna za skuteczne oczyszczanie powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Siatka filtrująca IFD zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu. Składa się z  7000 otworów do pochłaniania pyłu oraz innych zanieczyszczeń. Pomiar skuteczności oczyszczania powietrza  z funkcją SELF PURIFY wg CADR (Clean Air Deliver Rate) wynosi nawet 300m³/h. Oznacza to, że wydajność oczyszczania powietrza jest równie wysoka, jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. Włączona funkcja oczyszczania generuje elektryczność statyczną absorbującą zanieczyszczenia w powietrzu – powodując przyciąganie pyłu. System oczyszczania sprawia, że JADE Plus jest idealnym klimatyzatorem dla alergika. Moduł z filtrem IFD można łatwo odłączyć i ponownie wykorzystać po umyciu.

Self Purify Inteligentne Rozwiazania Vol2

Sterylizacja UV-C
Technologia Sterylizacja UV-C hamuje rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99.99%*. Skuteczność potwierdzona Certyfikatem Texcell w walce z koronawirusem. Wbudowana lampa LED UVC o działaniu dezynfekującym i biobójczym naświetla przepływające przez klimatyzator powietrze, promieniami UV-C, nieodwracalnie zabijając do 99,9%* bakterii, pleśni i wirusów. Technologia Sterylizacja UV-C jest bezpieczna dla zdrowia człowieka, ponieważ promienie nie wydostają się poza urządzenie. Funkcja ta może być używana w obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu. Technologia Sterylizacja UV-C dostępna jest  w standardzie w klimatyzatorach PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, oraz  FLEXIS Plus Silver Shine to ochrona przed wirusami i gwarancja czystego powietrza.

Sterylizacja Uvc Inteligentne Rozwiazania

56°C Steri Clean – technologia oczyszczania urządzenia
Funkcja 56°C Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut. Dezynfekcja ciepłem jest skuteczna w zwalczaniu zanieczyszczeń, które mogą osiadać na powierzchni wymiennika ciepła. Utrzymanie wysokiej temperatury przez ponad 30 minut stwarza zabójcze warunki dla bakterii i wirusów. Technologia 56°C Steri Clean jest odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia co bezpośrednio przekłada się na jakość powietrza z klimatyzatora. Funkcja dostępna w standardzie w klimatyzatorach JADE Plus, PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, oraz  FLEXIS Plus Silver Shine, tylko z poziomu aplikacji).

56c Steri Clean Inteligentne Rozwiaznie

SELF HYGIENE – technologia oczyszczania urządzenia
Antybakteryjna powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty kanału cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Bakterie w kontakcie z jonami srebra są niszczone i zahamowany jest ich dalszy rozwój. Jony srebra posiadają właściwości higieniczne i antyseptyczne dlatego też jony srebra zaaplikowane na powierzchnię komponentów klimatyzatora stanowią skuteczną powłokę antybakteryjną. Funkcja Self Hygiene jest odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia co bezpośrednio się przekłada na jakość wywiewanego powietrza. Technologia dostępna w klimatyzatorach: JADE Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, oraz  FLEXIS Plus Silver Shine.

Self Hygiene Inteligentne Rozwiazanie

SELF CLEAN –  technologia samooczyszczania urządzenia
Klimatyzatory ścienne do domu i  biura  Haier posiadają innowacyjną technologię SELF CLEAN. To funkcja samoczyszcząca, pozwalająca na sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie urządzenia. Polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku. Wilgotne powietrze zamrażane na  powierzchni wymiennika, usuwa osad w momencie rozmrażania. Zabrudzenia sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. SELF CLEAN zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości. Funkcja znajduje się we wszystkich jednostkach ściennych zawierających Plus w nazwie: JADE Plus, PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, FLEXIS Plus Silver Shine oraz TUNDRA Plus.

Self Clean Inteligentne Rozwiazania

Bardzo cicha praca
Denerwuje Cię hałas pracy klimatyzatora? Ciesz się niezwykłą ciszą – najciszej do 15dB(A), w przypadku wybranych modeli JADE Plus. Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier została osiągnięta dzięki zoptymalizowanym kanałom powietrza i zoptymalizowany wentylator.

Cicha Praca Inteligentne Rozwiazania

Sterowanie Wi-Fi
Wyobraź sobie, że wracasz do swojego domu w upalne lato i włączasz chłodzenie zanim wrócisz do domu lub wypoczywasz na sofie i nie musisz wstawać aby włączyć klimatyzator. Codzienne sytuacje, które nam towarzyszą w życiu są dla nas inspiracją do tworzenia inteligentnych rozwiązań. W klimatyzatorach Haier istnieje możliwość zastosowania różnych typów sterowania bezprzewodowego i przewodowego. Steruj swoim klimatyzatorem za pomocą aplikacji na smartfony połączonej z urządzeniem przez moduł Wi-Fi, pilotem lub sterownikiem przewodowym. Wszystkie klimatyzatory ścienne Haier posiadają możliwość sterowania Wi-Fi w standardzie.

Sterowanie Wi Fi Inteligentne Rozwiazanie

Czujniki ECO
Efektywny czujnik ECO pozwala zaoszczędzić energię elektryczną jednocześnie oferując komfort i wygodę. Inteligentny czujnik wykrywa obecność człowieka oraz monitoruje jego ruchy i sprawia by nawiew powietrza nie odbywał się bezpośrednio na użytkownika. W przypadku gdy czujnik ECO wykryje nieobecność człowieka w pomieszczeniu, automatycznie przejdzie w stan spoczynku, nie powodując strat energii.

Czujnik Eco Inteligentne Rozwiazanie

Coanda Plus
Funkcja Coanda Plus sprawia, że nawiew z klimatyzatorów PEARL Plus jest silniejszy oraz osiąga większy zasięg docierając do każdej części pomieszczenia.

Coanda Plus Inteligentne Rozwiazanie

*Technologia STERYLIZACJA UV-C zastosowana w klimatyzatorach Haier pełni funkcję hamowania rozwoju wirusa (SARS-CoV-2) w oparciu o wyniki laboratoryjnego badania wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmująca się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.998%, w przestrzeni o kubaturze 45 litrów, w czasie 1 godziny. Wydajność funkcji Sterylizacja UV-C zmienia się w zależności od wielkości pomieszczenia i może potrwać kilka godzin, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Klimatyzatory Haier z technologią Sterylizacja UV-C nie są urządzeniami medycznymi. Należy przestrzegać lokalnych zaleceń sanitarnych.