KLIMATYZATORY DO MIESZKANIA

Klimatyzatory ścienne do mieszkań – Chłód czy ciepło? Kontroluj temperaturę w swoim mieszkaniu.

Najlepsze klimatyzatory do mieszkań

Nasza firma posiada w swojej ofercie różne rodzaje klimatyzatorów oraz systemów, mających na celu utrzymywanie optymalnej temperatury wewnątrz budynków. Posiadamy zarówno systemy przeznaczone do większych budynków, takich jak np. biurowce lub szpitale, jak i do domów jednorodzinnych oraz mieszkań. W tej ofercie przedstawiamy klimatyzatory do mieszkań.

Dlaczego warto posiadać klimatyzację w mieszkaniu?

Zastanawiasz się, czy zakup klimatyzacji do mieszkania to dobry pomysł? Jeżeli zależy Ci na komforcie termicznym oraz poprawie jakości powietrza, znajdującego się w pomieszczeniach, w których żyjesz, zdecydowanie warto zainwestować w klimatyzację. Jakie są zalety posiadania klimatyzatora w mieszkaniu? Do najważniejszych plusów należą z pewnością:

  • możliwość utrzymania optymalnej temperatury, niezależnie od pory roku,
  • lepszej jakości powietrze – nasze klimatyzatory są wyposażone w nowoczesne filtry węglowe, pozwalające na usunięcie z powietrza alergenów oraz szkodliwych drobnoustrojów,
  • ulga dla alergików oraz osób cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości związane z układem oddechowym.

Wybierając klimatyzator do mieszkania, dobrze jest mieć świadomość, czego dokładnie się oczekuje. Dzięki temu dużo łatwiej będzie wybrać urządzenie, spełniające indywidualne potrzeby. Ważne jest m.in. umiejscowienie klimatyzatora, jego parametry techniczne oraz łatwość obsługi. Nasze urządzenia są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu każdy poradzi sobie z ustawieniem poszczególnych parametrów.

PRODUKTY

EXPERT Plus (2,8-5,0 kW)

WIĘCEJ

JADE Plus (2,6-5,2 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | Black Matt (2,6-7,0 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | Silver Shine (2,6-3,5 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | White Matt (3,2-8,0 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | White Shine (3,2-8,0 kW)

WIĘCEJ

PEARL Plus (2,6-5,0 kW)

WIĘCEJ

FLARE (3,2-8,0 kW)

WIĘCEJ

TAYGA Plus (2,6-7,0 kW)

WIĘCEJ

TUNDRA Plus (2,6-7,0 kW)

WIĘCEJ

KLIMATYZATORY ŚCIENNE DO OGRZEWANIA

NORDIC FLEXIS Plus | Black Matt (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

NORDIC FLEXIS Plus | White Matt (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

NORDIC FLEXIS Plus | Silver Shine (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

NORDIC FLEXIS Plus | White Shine (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

KONCEPCJA MULTI SPLIT

Koncepcja Multi Split

WIĘCEJ

Co musisz wiedzieć o systemie MULTI SPLIT zanim zdecydujesz się na jego zakup?

Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje na temat systemu MULTI SPLIT. Poznaj specyfikę jego działania, zastosowane technologie oraz listę Twoich korzyści.

Wszystko to da Ci odpowiedź na pytanie, czy ten system jest właśnie dla Ciebie, a także umożliwi łatwiejsze podjęcie decyzji o jego zakupie.

PRZYDATNE INFORMACJE

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI DOSTĘPNA JUŻ DZIŚ!

WIĘCEJ

KLIMATYZACJA HAIER – NR 1!

WIĘCEJ

Odpowiedni klimatyzator do mieszkania

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia przeznaczone do różnych systemów klimatyzacji, w tym systemu Split. Wybierając klimatyzator, możesz się zdecydować m.in. na:

  • klimatyzator kolumnowy,
  • klimatyzator ścienny,
  • klimatyzator przypodłogowy,
  • klimatyzator przysufitowy,
  • klimatyzator kanałowy.

Jeżeli nie wiesz, jakie urządzenie będzie najlepsze, zacznij od określenia, co jest Ci potrzebne. Jakie są twoje priorytety i przyzwyczajenia? Naszym zdaniem, w przypadku mieszkania zwykle najlepszy wybór stanowi klimatyzator ścienny. Dużą zaletą naszych klimatyzatorów ściennych jest ich cicha praca, która nie będzie zakłócała codziennego życia domowników, a także stosunkowo niewielkie rozmiary, pozwalające na zamontowanie urządzeń w dowolnych pomieszczeniach. Nasze klimatyzatory są niezawodne oraz energooszczędne, co również nie jest bez znaczenia. Klimatyzacja zamontowana na ścianie pozwala na utrzymywanie optymalnej temperatury oraz na poprawę jakości powietrza, co jest szczególnie istotne dla domostw, w których mieszkają alergicy. Klimatyzator przyda się również osobom posiadającym zwierzęta z dużą ilością sierści, takie jak koty i psy.

Jeżeli nie jesteś pewny, czy klimatyzator ścienny będzie najlepszym rozwiązaniem, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać urządzenie, dopasowane do Twoich potrzeb.