POMPY CIEPŁA DO DOMU

Ogrzewanie, chłodzenie i ciepła woda użytkowa – wybór przyjazny dla środowiska i Twojego portfela.

PRODUKTY

Pompa ciepła SUPER AQUA | MONOBLOK (R32)

WIĘCEJ

Pompa ciepła SUPER AQUA | SPLIT (R32)

WIĘCEJ

Pompa ciepła AQUA CWU (R134A)

WIĘCEJ

Pompa ciepła – do czego służy takie urządzenie?

Na tej podstronie znajdziesz pompy ciepła służące do podgrzewania wody użytkowej oraz ogrzewania powietrza w pomieszczeniach. Urządzenia tego typu nadają się do zamontowania w budynkach każdego rodzaju, a więc w domach, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej itd. Pompa ciepła do domu to doskonałe urządzenie dla wszystkich osób, które pragną mieć tańsze rachunki oraz ekologiczny dom. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem pompy ciepła, jednak masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy chętnie doradzą i pomogą w wyborze urządzenia, jak najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań.

POMPA CIEPŁA CO+CWU

CERTYFIKATY POLREFF

WIĘCEJ

Najwyższa efektywność i gwarancja energooszczędności – pompa ciepła Haier

Pompy ciepła SUPER AQUA CO + CWU | Monoblok  posiadają  pozytywną ocenę ekspertów programu dofinansować PolREFF, dzięki czemu znalazły się na liście Wirtualnego Doradcy Technologicznego. Oznacza to, że urządzenia HAIER charakteryzują się wysokim poziomem energooszczędności i spełniają wymogi techniczne programu dotacyjnego Czyste Powietrze oraz ulgi termomodernizacyjnej.

Dlaczego warto mieć pompę ciepła w swoim domu?

Czy bardziej ekologiczny dom, to jedyny powód, dla którego warto kupić pompę ciepła? Oczywiście, że nie! Zredukowanie emisji dwutlenku węgla i innych gazów cieplarnianych jest bardzo istotnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę, zastanawiając się nad tym, jakie rozwiązanie wybrać. Jednocześnie jednak należy mieć świadomość, że pompa ciepła do domu ma o wiele więcej zalet. Wśród nich znajdują się m.in.: tańsze rachunki, o których wspomnieliśmy już wcześniej, oraz możliwość dopasowania urządzenia do swoich potrzeb. Poniżej zebraliśmy najważniejsze zalety pomp ciepła do domu:

 • tańsze rachunki – koszty eksploatacji pompy mogą być niższe o nawet 35-50%,  porównaniu do kosztów wynikających z korzystania z kotła gazowego,
 • skuteczne chłodzenie pomieszczeń, za pomocą tzw. chłodzenia pasywnego,
 • możliwość konfiguracji z różnymi odbiornikami ciepła i systemami grzewczymi, takimi jak np. ogrzewanie podłogowe, czy standardowe grzejniki lub klimakonwektory,
 • niezawodność urządzeń,
 • niższy koszt inwestycji niż w przypadku zakupu kotła gazowego,
 • pewność zwrotu inwestycji,
 • Możliwość uzupełnienia posiadanej już, lub zaplanowanej do montażu instalacji fotowoltaicznej,
 • intuicyjna i łatwa obsługa urządzeń, za pomocą dedykowanych sterowników,
 • bezpieczeństwo dla użytkowników – brak paliwa palnego,
 • cicha praca, dzięki odpowiednim materiałom, wysokiej jakości sprężarkom oraz wentylatorom o optymalnym kształcie, pozwalającym na redukcję drgań.

Powyższa lista udowadnia, że pompa ciepła do domu jest rozwiązaniem, nad którym warto się zastanowić. Obniżenie rachunków za ogrzewanie, dbanie o środowisko oraz szereg zalet związanych z eksploatacją sprawiają, że pompy ciepła cieszą się dużym zainteresowaniem i są coraz popularniejszym rozwiązaniem, na które decydują się przede wszystkim właściciele domów jednorodzinnych. Nie są oni jednak jedyną grupą odbiorców, ponieważ osoby odpowiadające za rozwiązania znajdujące się w budynkach użyteczności publicznej również coraz częściej decydują się na montaż pomp ciepła. Jest to zatem rozwiązanie uniwersalne, polecane w budynkach w zasadzie wszelkiego rodzaju.

PRZYDATNE INFORMACJE

POMPA CIEPŁA HAIER – DOFINANSOWANIA, O KTÓRE MOŻESZ SIĘ STARAĆ

WIĘCEJ

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI DOSTĘPNA JUŻ DZIŚ!

WIĘCEJ

Chcesz mieć bardziej ekologiczny dom? Wybierz pompę ciepła Haier

Wiele osób stara się dbać o planetę i chronić środowisko, poprzez wybieranie ekologicznych rozwiązań, zmianę swoich nawyków, bycie świadomymi konsumentami itd. Jeżeli Ty również należysz do osób, które chcą żyć odpowiedzialnie, troszcząc się o planetę, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy istnieją jakieś rozwiązania, które sprawią, że Twój dom stanie się bardziej ekologiczny. Odpowiedź brzmi – tak, istnieją.

Pompa ciepła do domu to jedno z rozwiązań, dzięki którym nie tylko obniżysz swoje rachunki, ale też zadbasz o planetę, poprzez korzystanie z urządzenia wykorzystującego odnawialne źródła energii. Nasze pompy ciepła wykorzystują energię słoneczną znajdującą się w powietrzu atmosferycznym, która jest darmowym surowcem, występującym w nieskończonej ilości. Dodatkowo, pompy ciepła obniżają emisję dwutlenku węgla o nawet 20%, w porównaniu do kotłów gazowych. Wśród ekologicznych aspektów, które sprawiają, że wykorzystanie pompy oznacza ekologiczny dom, należy wymienić:

 • ograniczenie emisji gazów cieplarnianych,
 • brak emitowania szkodliwych spalin,
 • posiadanie najwyższej klasy energetycznej wśród urządzeń służących do ogrzewania powietrza oraz podgrzewania wody użytkowej.

Inteligentne czujniki znajdujące się w pompach sprawiają, że mogą one pracować w sposób efektywny i wydajny, a jednocześnie bez ryzyka, że w momencie ochłodzenia otoczenia (np. zimą) system zamarznie i nie będzie w stanie prawidłowo pełnić swojej funkcji. Inteligentne pompy ciepła do domu to nieco wyższa inwestycja, jednak w pełni zwrotna i bardziej opłacalna ze względu na skuteczne zapobieganie awariom i większą efektywność pracy przez dłuższy czas.