POMPA CIEPŁA HAIER

Pompy ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne rozwiązanie, jakie możemy wybrać do ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Powietrzne pompy ciepła niezależnie od pory roku czerpią energię słoneczną zgromadzoną w powietrzu atmosferycznym, która jest bezpłatna i dostępna w nieograniczonej ilości.

Pompa ciepła SUPER AQUA Monoblok CO +CWU Haier dedykowana jest do ogrzewania domów jednorodzinnych o różnej powierzchni. Urządzenie działa w oparciu o ekologiczny czynnik R32, który podnosi efektywność pracy. Sprężarka DC Inverter i wykorzystane materiały wygłuszające obniżają poziom głośności pompy ciepła. Zastosowanie wielu funkcji przyczynia się do uzyskania komfortu użytkowania. Inteligentna technologia przeciw zamarzaniu automatycznie ocenia różnicę temperatury w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wody oraz czynnika w układzie, co chroni system przed zamarzaniem.

2020_pompa_ciepla_wiz

KONFIGURACJA Z RÓŻNYMI ODBIORNIKAMI CIEPŁA

Pompa ciepła SUPER AQUA Haier ma możliwość rozprowadzenia ciepła w domu za pomocą różnych odbiorników: np. klimakonwektorów, ogrzewania podłogowego, czy tradycyjnych grzejników. Wyróżnia się precyzją nastawy temperatury i błyskawicznym trybem ogrzewania pomieszczeń. Pompy SUPER AQUA Monoblok CO + CWU dostępne są w czterech wydajnościach: 5 kW, 8 kW, 11 kW i 16 kW.

Ogrzewanie podłogowe – pompy ciepła SUPER AQUA Haier bardzo dobrze współpracują z ogrzewaniem podłogowym. Takie połączenie gwarantuje wysoką efektywność i niższe rachunki.
2020_pompa_ciepla_podlogowe

Tradycyjne grzejniki – Haier stworzył pompy ciepła SUPER AQUA, które mogą dostarczać ciepło poprzez grzejniki. To bardzo ważne przy wymianie ogrzewania w budynku istniejącym, gdzie zastosowano już odbiorniki.
2020_pompa_ciepla_grzejniki

Klimakonwektory – idealne rozwiązanie w przypadku ogrzewania i chłodzenia budynku.
2020_pompa_ciepla_klimakonwektor

 

TECHNOLOGIA

Pompy ciepła typu monoblok są łatwiejsze w montażu, ponieważ składają się tylko z jednej jednostki montowanej na zewnątrz i sterownika umieszczonego w dowolnym miejscu w budynku. Kompletny układ chłodniczy znajduje się we wnętrzu urządzenia, a więc instalacja wymaga tylko podłączenia centralnego ogrzewania. Oznacza to, że można je montować bez posiadania certyfikatu f-gazowego.

POMPY CIEPŁA SUPER AQUA CO + CWU HAIER

 

KORZYŚCI PRZEZ CAŁY ROK


Pompa ciepła SUPER AQUA Monoblok CO +CWU Haier jest systemem, który przynosi korzyści przez cały rok. Ogrzewanie pompą jest bardzo wydajne i może odbywać się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych -25 °C. Zaletą urządzenia jest podgrzewanie wody użytkowej dla całej rodziny i chłodzenie w okresie letnim, które stanowi alternatywę dla klimatyzatorów.
2020_pompa_ciepla_cwu

 

DOFINANSOWANIE

Wysoka efektywność energetyczna A++ pozwala uzyskać dofinansowanie na montaż i zakup pompy ciepła Haier wraz z osprzętem. Program Czyste Powietrze skierowany jest do wszystkich, którzy chcą wymienić obecny system ogrzewania. Maksymalne dofinansowanie na pompę ciepła Haier wynosi nawet 18 000 zł. Więcej informacji można uzyskać na stronie rządowej: www.czystepowietrze.gov.pl
2020_pompa_ciepla_dofinansowanie

POBIERZ FOLDER Z POMPAMI CIEPŁA HAIER 

2020_pompy_ciepla_haier_folder

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ JUŻ TERAZ!