POKAŻ REFERENCJE – HAIER!

Jesteś Instalatorem lub realizowałeś inwestycję z produktami HAIER AC? Prześlij nam zdjęcia Twoich realizacji, zyskaj atrakcyjne nagrody oraz promocję firmy. Stwórz z nami katalog przedstawiający produkty HAIER zamontowane u Twoich Klientów.

Wystarczy, że…

Wypełnisz poniższy formularz i prześlesz nam zdjęcia z Twojej realizacji. Im większe inwestycje, tym lepiej, ale doceniamy każdą inicjatywę! Prześlij nam referencje zgodne z poniższymi założeniami:

 • 3 fotografie: Jedno zdjęcie pokazujące front budynku oraz 2 kolejne z zamontowanymi urządzeniami (np. zdjęcia agregatów i/lub zdjęcia klimatyzatorów wewnątrz budynku)
 • Systemy HAIER: SPLIT i MULTI SPLIT od 20 kW na pojedynczą instalację oraz MRV

Gwarantowane nagrody!

MULTIKARTA 7 życzeń to uniwersalna e-karta podarunkowa, która umożliwia wymianę na karty podarunkowe największych marek oraz usług w różnych dziedzinach. Pełna lista dostępnych kart podarunkowych oraz sposób użycia znajduję się tutaj: kartypodarunkowe.online

 • 50 zł dla każdego, kto prześle tematyczne zdjęcia. Zgłaszający otrzyma od nas w ramach podziękowania nagrodę – karta podarunkowa MULTIKARTA 7 życzeń PRESTIGE o wartości 50 zł brutto.
 • lub 250 zł dla każdego, kto prześle tematyczne zdjęcia i jego zgłoszenie zostanie opublikowane w drukowanym katalogu referencji – karta podarunkowa MULTIKARTA 7 życzeń PRESTIGE o wartości 250 zł brutto.
 • Darmowa promocja – wybrane zgłoszenia będą wyróżnione na naszym oficjalnych profilu na Facebook’u, ponadto wyselekcjonowane referencje będą umieszczone w drukowanym katalogu referencji oraz na naszej stronie internetowej.

Zyskujesz!

Zebrane przez nas referencje będziemy promować na naszym oficjalnym profilu na Facebook ‘u. Dodatkowo wybrane inwestycje będą opracowane w formie drukowanego katalogu, który pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy w oczach Klientów. Taki katalog będzie przez nas promowany na naszej stronie internetowej, profilach społecznościowych i materiałach promujących markę Haier.

Chcielibyśmy również, by akcja umożliwiła jeszcze bliższą współpracę z Tobą. Jesteśmy tu dla Ciebie i wierzymy, że wspólnie osiągniemy więcej!

Prześlij referencje i odbierz nagrody

 • Przeciągnij pliki tutaj
  Dozwolone rozszerzenia plików: jpg, jpeg, png, webp, pdf.
  1. Akcja promocyjna skierowana jest do Firm Instalacyjnych i Dystrybucyjnych.
  2. Każda firma może wysłać maksymalnie 3 zgłoszenia w czasie trwania akcji od 13.10.2021 r. do odwołania.
  3. Zgłaszane referencje muszą dotyczyć zakończonych inwestycji wykonanych po roku 2019, w jednej z poniższych kategorii:
   • Klimatyzacja SPLIT i MULTISPLIT od 20 kW (jednostki wewnętrzne liczone na cały system)
   • MRV
  4. Każde zgłoszenie/referencje musi zawierać co najmniej 3 zdjęcia wysokiej jakości: 1 zdjęcie frontu budynku oraz 2 kolejne z zamontowanymi urządzeniami (np. zdjęcia agregatów i/lub zdjęcia klimatyzatorów wewnątrz budynku)
  5. Zgłaszający deklaruje, że jest wyłącznym autorem przesłanych zdjęć lub posiada prawa do dysponowania nimi. Przesłane materiały nie stanowią utworu zależnego, ani w żaden inny sposób nie naruszają praw osób trzecich i są wolne od wad prawnych.
  6. Zgłaszający wyraża zgodę na bezterminowe i nie ograniczone terytorialne używanie zgłoszonych referencji/zdjęć w publikacjach drukowanych oraz internetowych, organizatorowi, firmie Refsystem Sp. z o.o. Wyselekcjonowane zgłoszenia będą opublikowane w drukowanym katalogu referencji lub na stronie internetowej: www.haier-ac.pl.
  7. Nagroda (karta podarunkowa MULTIKARTA 7 życzeń PRESTIGE o wartości 50 zł brutto) jest przyznawana każdej firmie, której zgłoszenie jest zgodne z założeniami zawartymi w tym regulaminie.
  8. Nagroda wyróżniająca (karta podarunkowa MULTIKARTA 7 życzeń PRESTIGE o wartości 250 zł brutto) jest przyznawana każdej firmie, której referencje zostaną wybrane do drukowanego katalogu referencji oraz zgłoszenie jest zgodne z założeniami zawartymi w tym regulaminie.
  9. Każda firma może otrzymać tylko jedną nagrodę za pojedyncze zgłoszenie zgodne z założeniami zawartymi w tym regulaminie (Karta podarunkowa 50 zł brutto lub 250 zł brutto).
  10. Karty podarunkowe zostaną przekazane po weryfikacji zgłoszeń drogą mailową, na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. Każde zgłoszenie traktujemy priorytetowo, czas realizacji zgłoszenia wynosi do 5 dni roboczych i jest liczony od dnia następującego po wysłaniu zgłoszenia.
  11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdym momencie trwania akcji.
  12. Kwestie dotyczące korzystania z kart podarunkowych MULTIKARTA 7 życzeń PRESTIGE regulowane są przez firmę DIGITAL RELOAD w odrębnym regulaminie dostępnym tutaj: https://kartypodarunkowe.online/produkt/multikarta-7-zyczen-prestige-indywidualne-zyczenia/
  Przeczytaj pełen regulamin...