URZĄDZENIA DO DOMU

KLIMATYZATORY, OCZYSZCZACZE, POMPY CIEPŁA

KLIMATYZATORY

JADE Plus R32 (2,6-5,2 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus R32 Black matt (2,6-7,0 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus R32 Silver shine (2,6-3,5 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus R32 White matt (3,2-8,0 kW)

WIĘCEJ

PEARL Plus R32 (2,6-5,0 kW)

WIĘCEJ

FLARE R32 (3,2-8,0 kW)

WIĘCEJ

TUNDRA Plus R32 (2,6-7,0 kW)

WIĘCEJ

OCZYSZCZACZE I KLIMATYZATORY PRZENOŚNE

Oczyszczacze powietrza PURE Comfort

WIĘCEJ

Klimatyzatory przenośne PORTABLE

WIĘCEJ

POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła SUPER AQUA CO+CWU (R32)

WIĘCEJ

Pompa ciepła AQUA CWU (R134A)

WIĘCEJ

KONCEPCJA MULTI SPLIT

Koncepcja MULTI SPLIT

WIĘCEJ

Co musisz wiedzieć o systemie MULTI SPLIT zanim zdecydujesz się na jego zakup?

Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje na temat systemu MULTI SPLIT. Poznaj specyfikę jego działania, zastosowane technologie oraz listę Twoich korzyści.

Wszystko to da Ci odpowiedź na pytanie, czy ten system jest właśnie dla Ciebie, a także umożliwi łatwiejsze podjęcie decyzji o jego zakupie.

PRZYDATNE INFORMACJE

komfort i zdrowie

WIĘCEJ

bardzo cicha praca

WIĘCEJ

Dla domu

Haier w swojej ofercie posiada idealne rozwiązania skierowane do domu. Klimatyzatory ścienne Haier, dzięki swojej funkcjonalności, przyjaznej obsłudze, kompaktowej i estetycznej budowie są cenione przez swoich użytkowników i chętnie instalowane w pokojach, sypialniach, czy innych pomieszczeniach znajdujących się w domach. Chwalone i nagradzane za komfort, innowacyjność i energooszczędność. Instalacje jednostek ściennych można przeprowadzić w domach nowych, a także przy modernizacji w starym budownictwie, ponieważ nie wymagają one dużej ingerencji w ścianach czy suficie. Haier to inteligentne rozwiązania dla domu i mieszkania, które zapewnią chłodzenie latem i dogrzewanie w sezonie zimowym.

Klimatyzacja do domu

Jeszcze do niedawna klimatyzatory do sypialni czy do pokoju rzadko spotykano w polskich domach. Co innego w sklepach w centrach handlowych lub pomieszczeniach biurowych. Na szczęście klimatyzacja domowa zyskuje coraz więcej fanów i z roku na rok chętniej jest montowana na terenie prywatnych posesji. I choć postępujące zmiany klimatyczne i zdecydowanie cieplejsze lata w naszym kraju niż kiedyś mogą na to wpływać, my wierzymy, że dużą rolę odgrywa tu także rosnąca świadomość naszych klientów – którzy wiedzą, że klimatyzacja do domu to nie tylko komfort cieplny, ale także czyste powietrze.

Klimatyzacja do pokoju

Po głębszym zapoznaniu się z tematem rozwiązań chłodzących naszej marki Haier można odnieść wrażenie, że utrzymanie odpowiedniej temperatury powietrza stanowi co prawda główną rolę klimatyzatora, ale na pewno nie jedyną. Nowoczesne urządzenia Haier wyposażone są bowiem w wielowarstwowe filtry węglowe, które oczyszczają powietrze z alergenów i bakterii. Okazuje się więc, że klimatyzacja do mieszkania może pomóc w codziennym funkcjonowaniu osobom wrażliwym na pyłki, kurz i inne potencjalnie drażniące substancje lotne.

Klimatyzator do mieszkania

Oczyszczanie powietrza to jednak nie jedyna zaleta klimatyzatorów do mieszkania marki Haier. Cechują się one również wysokim stopniem energooszczędności oraz cichą, niezakłócającą miru domowego pracą.