Urządzenia dodatkowe

KLIMATYZATORY PRZENOŚNE I OCZYSZCZACZE POWIETRZA

POZOSTAŁE PRODUKTY

Oczyszczacze powietrza PURE Comfort

WIĘCEJ

Klimatyzatory przenośne PORTABLE

WIĘCEJ

Czym jest przenośny klimatyzator?

W naszej ofercie znajdziesz różne rozwiązania, mające na celu poprawę Twojego komfortu. Jednym z urządzeń, dostępnych w naszej ofercie, jest przenośny klimatyzator PORTABLE, czyli kompaktowe, łatwe w użyciu i obsłudze urządzenie, służące do obniżania, lub wręcz przeciwnie – do ogrzewania.

Przenośny klimatyzator PORTABLE sprawdzi się również jako wentylator oraz osuszacz powietrza. Nasze urządzenie posiada funkcję Auto-swing, służącą do szybkiego schładzania pomieszczenia. Nasza firma cały czas się rozwija i dba o to, aby oferować jak najlepsze rozwiązania, dzięki czemu najnowszy model naszego klimatyzatora umożliwia korzystanie z nawiewu silniejszego o nawet 25% w stosunku do poprzednich generacji tego urządzenia.

Oczyszczacze powietrza – poznaj naszą ofertę!

Jakość i temperatura powietrza to jedne z najważniejszych czynników odpowiadających za komfort przebywania w pomieszczeniu. Jeżeli chcesz poprawić jakość powietrza w swoim domu lub w biurze, koniecznie pomyśl o zakupie dobrego oczyszczacza. Nasze urządzenie jest inteligentnym rozwiązaniem, wyróżniającym się m.in. bardzo wysoką skutecznością, ze wskaźnikiem CADR 500 m³/h, dokładnym monitorowaniem jakości powietrza oraz przyjazną, intuicyjną obsługą. Oczyszczacze powietrza PURE Comfort mogą usuwać różne rodzaje zanieczyszczeń, znajdujących się w pomieszczeniach. Nasze urządzenie zostało wyposażone w filtr 3w1, pozwalający na usuwanie włosów, kurzu, dymu oraz różnego rodzaju trujących substancji, mogących znajdować się w powietrzu. Do takich substancji, usuwanych przez oczyszczacz powietrza, który oferujemy, należą m.in.:

 • formaldehyd, 
 • nikotyna, 
 • benzen,
 • amoniak,
 • i wiele innych. 

Wśród funkcjonalności wyróżniających nasz oczyszczacz powietrza znajduje się możliwość jonizowania. Jonizator wytwarza jony ujemne, neutralizuające jony dodatnie, będące tzw. elektrosmogiem, przyciągającym kurz oraz szkodliwe drobnoustroje, takie jak wirusy, bakterie, czy też zarodniki pleśni. Oczyszczacz PURE Comfort dostępny w naszej ofercie pozwala na skuteczną kontrolę jakości powietrza, przy jednoczesnym zachowaniu czystości urządzenia. Cyfrowy wyświetlacz ma za zadanie informować o trybie pracy oczyszczacza oraz o stanie filtra, alarmując użytkownika w sytuacji, w której wymiana lub wyczyszczenie tego elementu stają się konieczne.

PRZYDATNE INFORMACJE

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI DOSTĘPNA JUŻ DZIŚ!

WIĘCEJ

KLIMATYZACJA HAIER – NR 1!

WIĘCEJ

Przenośny klimatyzator i oczyszczacz powietrza – jakie są zalety posiadania ich w domu?

Optymalna temperatura powietrza, połączona z jego odpowiednią jakością, to kluczowe czynniki, decydujące o komforcie przebywania wewnątrz budynków. Urządzenia dostępne w naszej ofercie, takie jak przenośny klimatyzator lub oczyszczacz powietrza, mają za zadanie podnieść jakość powietrza i nadać mu pożądaną temperaturę. Dobrym pomysłem będzie korzystanie z tych urządzeń równolegle, bądź z korzystanie ze sprzętu dwufunkcyjnego, dla uzyskania jak optymalnych efektów. Do zalet korzystania z klimatyzatora i oczyszczacza należą:

 • Możliwość schładzania i ogrzewania powietrza,
 • Osuszanie oraz wentylowanie, dla poprawy jakości powietrza,
 • Możliwość jonizowania powietrza, celem pozbycia się z niego elektrosmogu, poprzez zneutralizowanie jonów dodatnich, odpowiedzialnych za przyciąganie kurzu i szkodliwych drobnoustrojów, a co za tym idzie, zmniejszenie zagrożeń dla zdrowia,
 • Ulga dla alergików oraz osób zmagających się z infekcjami układu oddechowego, poprzez usunięcie z powietrza drażniących substancji,
 • Pozbycie się z powietrza szkodliwych drobnoustrojów i mikroorganizmów oraz trujących substancji,
 • Brak problemów z obsługiwaniem urządzeń, ponieważ w naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty intuicyjne w użyciu.

Jeśli chcesz oddychać świeżym, czystym powietrzem o optymalnej temperaturze, sprawdź nasz przenośny klimatyzator i oczyszczacz powietrza. Dzięki tym dwóm urządzeniom szybko poczujesz różnicę. Będzie Ci się lepiej oddychać, zmniejsza się objawy ewentualnych alergii i infekcji układu oddechowego, a dodatkowo poprawi się Twój ogólny komfort przebywania w danym pomieszczeniu.