KLIMATYZATORY DO BIURA

NAJLEPSZE KLIMATYZATORY DO BIUR I PRZESTRZENI KOMERCYJNYCH

Klimatyzatory ścienne, i inne propozycje dla biura

Klimatyzacja pozwala na utrzymywanie pożądanej temperatury wewnątrz pomieszczeń, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Dzisiaj dostępne są różne rodzaje klimatyzatorów, posiadające odmienne funkcjonalności i możliwości. Wśród kryteriów, które można przyjąć, dzieląc klimatyzatory znajdują się między innymi:

  • liczba jednostek, wykorzystywanych w danym systemie. 
  • miejsce montażu klimatyzatora,
  • mobilność urządzenia. 

Istnieją tzw. monobloki, będące najprostszym, a zarazem najrzadziej stosowanym rodzajem klimatyzatorów. Większą popularnością cieszą się klimatyzatory służące do schładzania większych pomieszczeń lub też większej ich liczby, takie jak np. klimatyzatory typu Split. Poza tym wyróżnia się klimatyzatory ścienne, klimatyzatory przysufitowo-przypodłogowe, czy też klimatyzatory kanałowe. Jak nietrudno się domyślić, w tym przypadku podział dotyczy miejsca montażu urządzeń. Osobną kategorię stanowią klimatyzatory mobilne, których moc jest ograniczona, jednak dużą zaletą jest możliwość prostego przemieszczania sprzętu.

KLIMATYZATORY ŚCIENNE

EXPERT Plus (2,8-5,0 kW)

WIĘCEJ

JADE Plus (2,6-5,2 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | Black Matt (2,6-7,0 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | Silver Shine (2,6-3,5 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | White Matt (3,2-8,0 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | White Shine (3,2-8,0 kW)

WIĘCEJ

PEARL Plus (2,6-5,0 kW)

WIĘCEJ

FLARE (3,2-8,0 kW)

WIĘCEJ

TAYGA Plus (2,6-7,0 kW)

WIĘCEJ

TUNDRA Plus (2,6-7,0 kW)

WIĘCEJ

KLIMATYZATORY ŚCIENNE DO OGRZEWANIA

NORDIC FLEXIS Plus | Black Matt (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

NORDIC FLEXIS Plus | White Matt (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

NORDIC FLEXIS Plus | Silver Shine (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

NORDIC FLEXIS Plus | White Shine (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

PRZYDATNE INFORMACJE

KLIMATYZACJA HAIER – NR 1!

WIĘCEJ

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI DOSTĘPNA JUŻ DZIŚ!

WIĘCEJ

Klimatyzatory kasetonowe i wiele więcej

W naszej ofercie znajdziesz zarówno klimatyzatory przeznaczone do użytku prywatnego, przeznaczone do montażu w domach jednorodzinnych lub mieszkaniach, jak i takie, które lepiej sprawdzą się w budynkach biurowych lub użyteczności publicznej – choćby w hotelach czy szpitalach. Bez względu na rodzaj budynku, w którym planujesz montaż klimatyzatorów, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie to, czego potrzebujesz.

Posiadamy m.in. klimatyzatory ścienne oraz klimatyzatory kasetonowe, przeznaczone do montażu w sufitach podwieszanych. Znajdziesz u nas także klimatyzatory kolumnowe i klimatyzatory przysufitowo-przypodłogowe. Warto wspomnieć również o systemach klimatyzacji. Wśród oferowanych przez nas systemów znajdują się klimatyzatory typu Split, służące do utrzymywania odpowiedniej temperatury w pojedynczym, większym pomieszczeniu. Oprócz tego proponujemy też klimatyzatory Multi-Split, pozwalające na przyłączenie kilku jednostek wewnętrznych, do jednej jednostki zewnętrznej. Takie rozwiązanie pozwala na elastyczność w projektowaniu, oszczędność energii, czasu oraz pieniędzy. Ponadto oferujemy również systemy Maxi-Split, dedykowane dużym pomieszczeniom, a także klimatyzatory MRV, przeznaczone do montażu w dużych nieruchomościach. Ciekawą ofertę stanowią też systemy klimatyzacyjno-grzewcze Chiller, działające dzięki wykorzystaniu agregatów lodowych.

KLIMATYZATORY KASETONOWE

CASSETTE ZWARTY (R32)

WIĘCEJ

CASSETTE O OBWODOWYM
PRZEPŁYWIE POWIETRZA (R32)

WIĘCEJ

KLIMATYZATORY KANAŁOWE

SLIM DUCT O NISKIM SPRĘŻU (R32)

WIĘCEJ

DUCT O ŚREDNIM SPRĘŻU (R32)

WIĘCEJ

DUCT O WYSOKIM SPRĘŻU (R32)

WIĘCEJ

DUCT O WYSOKIM SPRĘŻU (R410A)

WIĘCEJ

KLIMATYZATORY PRZYSUFITOWO – PRZYPODŁOGOWE

CONVRTIBLE (R32)

WIĘCEJ

CONSOLE (R32)

WIĘCEJ

Jaką klimatyzację wybrać do biura?

Oprócz odmiennej funkcjonalności, polegającej na możliwości przyłączania różnej ilości modułów zewnętrznych i wewnętrznych, poszczególne klimatyzatory różnią się również miejscem montażu. Powyżej wspominaliśmy już o kilku rodzajach klimatyzatorów. Podsumowując tę kwestię, w naszej ofercie znajdują się:

  • klimatyzatory przysufitowo-przypodłogowe, 
  • klimatyzatory kanałowe,
  • klimatyzatory kolumnowe,
  • Klimatyzatory ścienne. 

Jaki rodzaj klimatyzacji najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych? Dużo zależy od potrzeb osób, które będą przebywać w danym budynku. Teoretycznie, w biurach zazwyczaj montuje się klimatyzatory ścienne. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby wybrać np. klimatyzatory kasetonowe, jeżeli biuro ma podwieszany sufit lub też klimatyzatory kolumnowe. Najlepiej będzie dopasować rodzaj klimatyzacji do potrzeb konkretnego zamówienia. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy pomogą wybrać rozwiązanie, jak najbardziej dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Podpowiemy zarówno w kwestii tego, jaki rodzaj klimatyzatora wybrać, jak i tego, gdzie najlepiej zamontować urządzenie, aby uzyskać optymalne efekty.

Zalety posiadania klimatyzacji w budynkach biurowych

Klimatyzatory odpowiadają za utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz budynku. Dlatego też stanowią niemalże niezbędny element wyposażenia, jeżeli przebywanie w danym pomieszczeniu ma być komfortowe. Dotyczy to zarówno gorących dni letnich, jak i zimowych, kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera. Do zalet posiadania klimatyzatorów w biurach, należą przede wszystkim:

  • Zapewnienie pracownikom możliwości wykonywania czynności zawodowych w komfortowej temperaturze, niezależnej od warunków atmosferycznych, panujących na zewnątrz budynku.
  • Lepszą jakość powietrza – nowoczesne klimatyzatory umożliwiają oczyszczanie powietrza i wentylowanie pomieszczeń.
  • Oszczędność pieniędzy – wydajniejsi pracownicy to swego rodzaju inwestycja, pozwalająca na zmniejszenie ilości czasu, potrzebnego do wykonywania poszczególnych zadań

W nowoczesnych budynkach biurowych klimatyzatory są już standardem. Jeżeli więc zależy Ci na zapewnieniu pracownikom odpowiedniego komfortu pracy, koniecznie zadbaj o to, aby mieli oni możliwość ustawienia optymalnej dla siebie temperatury. Rodzaj klimatyzacji dobierz do liczby oraz wielkości pomieszczeń, tak aby w każdym z nich była możliwość ustawienia temperatury, optymalnej dla przebywających w nim osób, bez wpływu na temperaturę w pozostałych pomieszczeniach. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie wyboru klimatyzatorów, nie wiesz na przykład, czy lepsze będą klimatyzatory ścienne czy klimatyzatory kanałowe, skontaktuj się z nami!