KLIMATYZATORY DO RESTAURACJI

Odpowiednie klimatyzatory do restauracji, czy kawiarni – gwarancja świeżego powietrza i powrotu klientów.

KLIMATYZATORY ŚCIENNE

EXPERT Plus (2,8-5,0 kW)

WIĘCEJ

JADE Plus (2,6-5,2 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | Black Matt (2,6-7,0 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | Silver Shine (2,6-3,5 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | White Matt (3,2-8,0 kW)

WIĘCEJ

FLEXIS Plus | White Shine (3,2-8,0 kW)

WIĘCEJ

PEARL Plus (2,6-5,0 kW)

WIĘCEJ

FLARE (3,2-8,0 kW)

WIĘCEJ

TAYGA Plus (2,6-7,0 kW)

WIĘCEJ

TUNDRA Plus (2,6-7,0 kW)

WIĘCEJ

KLIMATYZATORY ŚCIENNE DO OGRZEWANIA

NORDIC FLEXIS Plus | Black Matt (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

NORDIC FLEXIS Plus | White Matt (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

NORDIC FLEXIS Plus | Silver Shine (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

NORDIC FLEXIS Plus | White Shine (3,5-5,0 kW)

WIĘCEJ

KLIMATYZACJA HAIER – CZYSTE POWIETRZE

WIĘCEJ

KLIMATYZACJA HAIER – NR 1!

WIĘCEJ

KLIMATYZATORY KASETONOWE

CASSETTE ZWARTY (R32)

WIĘCEJ

CASSETTE O OBWODOWYM
PRZEPŁYWIE POWIETRZA (R32)

WIĘCEJ

Niezbędne klimatyzatory do restauracji

Nowoczesne klimatyzatory dostępne w naszej ofercie posiadają znacznie więcej funkcji, niż wyłącznie schładzanie pomieszczeń. Oczywiście nasze urządzenia służą przede wszystkim do utrzymywania optymalnej temperatury. Jednocześnie jednak mogą działać jako wentylatory oraz oczyszczacze powietrza. Dzięki korzystaniu z wysokiej klasy urządzeń możesz oczyścić powietrze z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oraz szkodliwych drobnoustrojów. Takie wymagania stawia się między innymi klimatyzatorom do restauracji, które niewątpliwie powinny być wielofunkcyjne, aby zapewniać klientom oraz pracownikom, najlepsze możliwe warunki. Oferujemy właśnie takie klimatyzatory do jadłodajni, które sprawdzą się zarówno na sali, jak i w kuchni.

Odpowiednie klimatyzatory do restauracji i kawiarni

Klimatyzatory do restauracji, czy kawiarni, mają za zadanie utrzymywać optymalną temperaturę wewnątrz budynku. Ich funkcją jest również filtrowanie powietrza, dzięki czemu w pomieszczeniach cały czas jest ono wymieniane. W przypadku lokali, w których znajdują się strefy dla osób palących, zadaniem klimatyzatorów jest także pozbywanie się dymu i niepożądanego zapachu.

Klimatyzatory dla restauracji, zamontowane na sali, zwiększają u gości poziom odczuwanego komfortu. Z kolei urządzenia zainstalowane w kuchni umożliwiają pracownikom wykonywanie ich obowiązków w optymalnej temperaturze. Warto bowiem mieć świadomość, że temperatura panująca w kuchni w lokalach gastronomicznych czasami przekracza nawet 40 stopni Celsjusza. Zwłaszcza latem, kiedy warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz sprzyjają nagrzewaniu się wnętrz.

Wybierając klimatyzatory do restauracji lub kawiarni, należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Wśród nich znajdują się takie cechy klimatyzatorów, jak m.in.:

 • wydajność,
 • efektywność neutralizacji niepożądanych zapachów,
 • głośność pracy,
 • ekonomiczność urządzenia,
 • materiały, z których wykonano klimatyzator – urządzenie musi być odporne na specyficzne warunki panujące w restauracyjnych kuchniach.

KLIMATYZATORY PRZYSUFITOWO – PRZYPODŁOGOWE

CONVRTIBLE (R32)

WIĘCEJ

CONSOLE (R32)

WIĘCEJ

KLIMATYZATORY KANAŁOWE

SLIM DUCT O NISKIM SPRĘŻU (R32)

WIĘCEJ

DUCT O ŚREDNIM SPRĘŻU (R32)

WIĘCEJ

DUCT O WYSOKIM SPRĘŻU (R32)

WIĘCEJ

DUCT O WYSOKIM SPRĘŻU (R410A)

WIĘCEJ

PRZYDATNE INFORMACJE

Rodzaje klimatyzatorów dostępne w naszej ofercie

Różnorodność urządzeń znajdujących się w naszym sklepie sprawia, że każdy klient będzie w stanie znaleźć klimatyzator do restauracji odpowiadający jego potrzebom. Oferowane przez nas urządzenia można podzielić ze względu na miejsce ich montażu lub przyjmując za kryterium rodzaj systemu. W przypadku dzielenia urządzeń pod kątem miejsca, w którym mogą zostać zamontowane, wyróżniamy m.in:

 • klimatyzatory ścienne,
 • klimatyzatory przysufitowe,
 • klimatyzatory kasetonowe
 • klimatyzatory kanałowe
 • klimatyzatory kolumnowe

W przypadku podziału ze względu na rodzaje systemów, wyróżniamy:

 • klimatyzatory typu Split, pozwalające na kontrolowanie temperatury wybranego pomieszczenia
 • klimatyzatory typu Multi-Split, pozwalające na kontrolowanie temperatury w kilku pomieszczeniach, niezależnie od siebie.
 • systemy MRV, przeznaczone do montowania w większych inwestycjach,
 • system Chiller.

Jaki klimatyzator do restauracji wybrać?

Wybierając klimatyzatory do restauracji, warto zastanowić się, jaki rodzaj urządzenia będzie najodpowiedniejszy. Urządzenie powinno posiadać odpowiadające Ci parametry techniczne, a jednocześnie być dopasowane do wnętrza restauracji pod kątem estetycznym. Dlatego też, wybierając klimatyzatory do restauracji, dobrze jest zwrócić uwagę na ich design oraz miejsce montażu. Klimatyzatory ścienne są jednymi z najpopularniejszych klimatyzatorów ogółem, jak i w tym zastosowaniu. Są one niezawodne, efektywne i wyróżniają się cichą pracą.

Z kolei klimatyzatory kasetonowe, przeznaczone są do montażu w podwieszanych sufitach. Jeśli więc dana restauracja posiada obniżony sufit, ten rodzaj klimatyzatorów będzie prawdopodobnie najodpowiedniejszy i dyskretny. Dużo zależy od budowy lokalu. Jako klimatyzatory do restauracji bardzo dobrze sprawdzą się klimatyzatory kanałowe. W naszej ofercie znajdziesz każde z wymienionych rozwiązań.

Jeżeli nie jesteś pewien, jaki klimatyzator do restauracji wybrać, skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy chętnie doradzą i pomogą w podjęciu jak najlepszej decyzji. Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, możesz liczyć na niezawodną i efektywną pracę naszych urządzeń. Każdy z klimatyzatorów spełnia najwyższe standardy. Wyróżnia się długą żywotnością oraz wielofunkcyjnością, umożliwiającą nie tylko schładzanie lub ogrzewanie powietrza, ale też jego osuszanie i oczyszczanie, co w przypadku restauracji okazuje się szczególnie przydatne.