MULTI SPLIT

SYSTEMY KLIMATYZACJI DO KILKU POMIESZCZEŃ

JEDNOSTKI ŚCIENNE

EXPERT (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

FLEXIS Black matt (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

FLEXIS Silver shine (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

FLEXIS White matt (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

PEARL (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

FLARE (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

JEDNOSTKI KASETONOWE

CASSETTE MINI (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

CASSETTE O OBWODOWYM
PRZEPŁYWIE POWIETRZA (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

JEDNOSTKI PRZYSUFITOWE I PRZYPODŁOGOWE

CONVERTIBLE (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

JEDNOSTKI KANAŁOWE

SLIM DUCT O NISKIM SPRĘŻU (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

DUCT O ŚREDNIM SPRĘŻU (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

JEDNOSTKI ZEWNĘTRZNE

JEDNOSTKI ZEWNĘTRZNE (R32) MULTI SPLIT

WIĘCEJ

Klimatyzacja MultiSplit

Chłodzenie kilku pomieszczeń jednocześnie? To możliwe dzięki klimatyzacji MultiSplit, która pozwala na przyłączenie kilku jednostek wewnętrznych do pojedynczej jednostki zewnętrzną. Oszczędzisz w ten sposób nie tylko miejsce, ale także energię.

Klimatyzatory Multi Split pozwalają na pracę od 2 do 5 jednostek wewnętrznych podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej. Uniwersalne jednostki zewnętrzne umożliwiają kompatybilne połączenie i zestawienie z jednostkami wewnętrznymi. Nowoczesne sterownie w tym za pomocą pilota bezprzewodowego, umożliwia niezależne sterowanie pracą jednostek ściennych, kasetonowych, przysufitowo-przypodłogowych i kanałowych.

Klimatyzacja MultiSplit – wiele korzyści na raz

Elastyczność w projektowaniu i oszczędność energii, czasu i pieniędzy przy zakupie systemu klimatyzacji? Tak to możliwe przy zastosowaniu klimatyzacji MultiSplit. Dzięki tej technologii do jednej jednostki zewnętrznej przyłączysz kilka urządzeń pracujących wewnątrz budynku. To duża oszczędność, szczególnie przy ograniczonym budżecie. Kupując jeden zestaw, możesz wyposażyć nim niewielkie mieszkanie (do jednej jednostki zewnętrznej możesz podłączyć do pięciu jednostek wewnętrznych!).

Klimatyzacja MultiSplit – estetyka na szóstkę!

Oszczędność pieniędzy i energii to jednak nie wszystko. Na korzyść klimatyzacji MultiSplit grają także względy estetyczne. Jedna jednostka zewnętrzna zdecydowanie lepiej będzie się komponować z elewacją budynku, niż ich cały zestaw. Pojedyncze urządzenie zewnętrzne także prościej wkomponować w architekturę obiektu, nie wpływając na jego ogólny wygląd. Te i wiele innych aspektów warto wziąć pod uwagę, planując kupno odpowiedniego systemu klimatyzacji.