POBIERZ MATERIAŁY 2023 – SPRAWDŹ OFERTĘ

Pobierz już teraz nowe materiały na sezon 2023 i poznaj ofertę produktową Haier. W katalogu 2023 znajdują się dostępne urządzenia z systemów klimatyzacji SPLIT, MULTI SPLIT, MAXI SPLIT oraz urządzenia dodatkowe, czyli klimatyzatory przenośne PORTABLE oraz oczyszczacze powietrza PURE Comfort. Sprawdź zaawansowane technologie Haier do każdego typu budynków, zarówno domowych, biurowych jak i przemysłowych. 

KATALOG SYSTEMY KLIMATYZACJI 2023

Systemy klimatyzacji i pompy ciepła Haier cechują nowoczesne technologie i energooszczędne rozwiązania do domu i biura. Wśród nowości w katalogu znajdują się klimatyzatory ścienne ARCTIC EXPERT Plus, które gwarantują wydajna pracę klimatyzatora w trybie grzania przy temperaturach sięgających, nawet -30oC. Na uwagę zasługuje również zwycięzca nagrody RED DOT w kategorii PRODUCT DESIGN 2022klimatyzator EXPERT Plus o ponadczasowym wzornictwie i szeregiem zaawansowanych technologii.

CENNIK PRODUKTÓW 2023

SYSTEMY KLIMATYZACJI | POMPY CIEPŁA | URZĄDZENIA DODATKOWE

Folder z produktami to przewodnik po energooszczędnych rozwiązaniach do domu i mieszkania – są w nim przedstawione klimatyzatory ścienne Haier SPLIT oraz pompy ciepła SUPER AQUA CO +CWU Split oraz Monoblok.

FOLDER URZĄDZEŃ DO DOMU I BIURA

SYSTEMY KLIMATYZACJI | POMPY CIEPŁA

2023_haier_nowe_materialy_folder_systemy_klimatyzacji_pompy_ciepla